Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pénzt vagy szerelmet választanál?

Pénzt vagy szerelmet választanál?

Figyelt kérdés

Van 2 férfi, az egyik tehetősebb, de elmondása szerint nem szerelmes beléd, viszont szeret és tisztel, mindenben melletted áll.

A másik szinte szó szerint nincstelen, pedig 30 elmúlt már.Bizonytalan az állása stb...viszont elmondása szerint igaz szerelemmel szeret.


Az egyes mellett lehetne nyugodt boldog életed, nem lennének anyagi gondok stb.

A kettes mellett ugyan lehet ideig óráig boldog lennél, de később megmérgezné a pénztelenség, mindennapi gondok a kapcsolatot. Vagy ez nem törvényszerű?

Ti mit gondoltok? Hogy látjátok?



2012. okt. 26. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
100%
Egy igen lényeges pont kimaradt a kérdésből. Én hogyan viszonyulok a két sráchoz? Mondjuk mindkettőt szeretem? Akkor nem is kérdés melyiket választanám...és ezzel nem hiszem, hogy csak én vagyok így!
2012. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim válasza:
100%
Egy harmadik személy a megoldás.
2012. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
Mindkettőt szeretem, de mindkettőt másképp.
2012. okt. 26. 11:19
 14/71 anonim ***** válasza:
63%
Az egyes a megoldás, és valójában nem a pénz miatt.
2012. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
83%

A kettessel nem a pénztelenség tenné tönkre a kapcsolatotokat, hanem, hogy marhára nem illetek össze. És ez akkor is így maradna, ha nyerne a lottón.

A pénzesebb fickóval jónak tűnik a helyzet, de nem a pénze miatt, ezért írtam, amit írtam: nem ezeknek a tényezőknek kellene befolyásolnia téged a választás során. Az egyessel kapcsolatban csak azt kell eldöntened, hogy ez barátság-e, vagy mernél rá alapozni egy kapcsolatot (úgy értem, nem hagynád-e el rögtön, mikor rádtalál az "igazi" szerelem)

A 19L voltam.

2012. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
83%
Évekkel ezelőtt a szerelmet választottam és jól döntöttem.
2012. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
38%
Egyet azért ne felejtsél el kérdező!Még a gazdagból is lehet csóró és a csóróból is gazdag.Nem egy ilyen láttam aki 5 év alatt akkor vagyonra tett szert mind más egy életen át nem.A srác 30 éves volt,semmilye nem volt neki,egyszer csak kapott svjcból egy munka ajánlatot egy ismerős révén ahol még a szállást is fízették neki.5 év alatt összehozott egy házra két autóra és egy kis vállalkozásra.Az hogy valaki 30 évesen csóró az nem jelnti azt hogy 5 év múlva nem lesz ha nem is milliomos de esetleg nagyobb vagyonnal rendelkező.A kérdésed egyébként egyértelműen a pénz körül mozog,mert ha a csóri srác annyira bjönne akkor nem gondolkodnál ezen,és vszinű a másik sem jön be úgy igazán neked szerintem..hogy melyiket válaszd?Amelyikkel úgy érzed boldogabb lehetsz és akihez jobban vonzódsz.
2012. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként a 19 éves lánynak a válaszát megutdom erősíteni és jól mondta a dolgot.ha valamelyikhez is úgy igazán erősen vonzódnál akkor nem gondolkodnál ezen a kérdésen hanem egyértelműen azt választanád akihez jobban húz a szíved vagy jobban ragaszkodsz..de itt egyikhez sem igazán mivel akkor ez a kérdés nem vetődött volna fel benned és egyszerűen eldöntenéd attólfüggetlenűl hogy gazdag vagy csóró.Szóval szerintem egyik sem igazán,ha én valakihez nagyon vonzódom és megértem vele magam,akkor ilyen kérdés még fel sem merűl bennem..
2012. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem a pénznek kellene dominálni!Ne már azért válaszd egyiket másikat,mert van pénze,vagy nincs!Ha az egyes számú azt mondja nem szerelmes beléd miből gondolod,hogy össze jönne veled? A kettes pedig elmondása szerinte szeret téged,de azt írtad,hogy tűz és víz vagytok,akkor mit akarsz tőle? Volt már egy válaszoló,aki a 3. félt ajánlotta!egyetértek vele!
2012. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
16%
a pénzest!!!
2012. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!