Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pénzt vagy szerelmet választanál?

Pénzt vagy szerelmet választanál?

Figyelt kérdés

Van 2 férfi, az egyik tehetősebb, de elmondása szerint nem szerelmes beléd, viszont szeret és tisztel, mindenben melletted áll.

A másik szinte szó szerint nincstelen, pedig 30 elmúlt már.Bizonytalan az állása stb...viszont elmondása szerint igaz szerelemmel szeret.


Az egyes mellett lehetne nyugodt boldog életed, nem lennének anyagi gondok stb.

A kettes mellett ugyan lehet ideig óráig boldog lennél, de később megmérgezné a pénztelenség, mindennapi gondok a kapcsolatot. Vagy ez nem törvényszerű?

Ti mit gondoltok? Hogy látjátok?



2012. okt. 26. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
50%

Ha a biztonságos életre keresel garanciát, az nincs. Elképzelhető, hogy a szerelem elmúlik és nem jön a helyébe szeretet, nem fogjátok egymást megérteni és a pénztelenség megmérgezi a kapcsolatot. De a másik esetben meg az képzelhető el, hogy lehet, nem mindig lesz pénze annak a férfinek, vagy a szerelem hiánya miatt magányosak lesztek egymás mellett, de még az is, hogy ideig-óráig sem leszel boldog, mert mivel beléd nem szerelmes, találkozik valakivel, akibe beleszeret.

Azt válaszd, akivel boldognak érzed magad, vagy ne válaszd egyiket sem, hanem keress egy harmadikat, aki mellett fel sem merül benned a lehetőség, hogy valaki mást válassz.

2012. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
52%
Az 1-es verziónál könnyne lehet hogy a kiegynsúlyozottság és a biztonság miatt tűnik annak ami.A kérdés az ha ez elmúlna és a pasi egyik napról a másikra elveszítene mindent,akkor is ilyen lenne a viszonyotok és kiállná mellette?Sokszor az ilyen kapcsolatok akkor kerűlnek próbára amikor a pénzes illető rossz helyzetbe kerül és itt derűl ki hogy valóban mélyek e az érzelmek vagy csak a biztonság miatt olyan jó ez a kapsolat és ha borul a biztonság akkor is ez lenne és kiállná mellette vagy egyás mellett?Ezt a kérdést tedd fel magadnak...mint mondtam a csóriból is lehet gazdag és a gazdagból is csóri..semmi sem biztos.A mai világban meg főleg nem..
2012. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
49%

Hirtelen nekem a kérdésből az jön le, hogy egy számító ribi lehetsz. Bocsánat. Két olyan pasi közül akarsz választani akiket nem szeretsz, max a pénzért, meg mert oda van érted.

Arra még nem gondoltál, hogy ezeknél jobbat is találhatnál, olyat aki minden téren megfelel? Nem kell két olyan közül választani akik nem felelnek meg. Egyikkel sem lennél boldog, ez nyilvánvaló. Meg ők sem sokáig viselnének el téged szerintem, ha ilyen számító vagy.

2012. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy te mit tegyél, ebben csak te tudsz dönteni.


Leírom én mit gondolok.

Én nem választanék olyan férfit aki 30 évesen a szüleivel él, nincs semmilyen félre tett pénze, nincsenek ambíciói, nincs biztos állása.

És olyan férfit sem választanék akibe nem vagyok szerelmes.


Szóval ÉN egyik férfit sem választanám a helyedben. De ez én vagyok...

2012. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
75%

Én egyiket sem választanám hanem olyat keresnék akinél egyértelműen ő kell nekem.

Amúgy te hogy állsz anyagilag?

Jól hangzik hogy 1 mindent megad, de ha te neked sincs mit a tejbe aprítanod akkor könnyen "szolgává" válhatsz otthon.Sajnos sok az olyan férfi aki nem tekinti egyenlőnek a nőt ha az nem visz haza annyit vagy semmit sem.Erre csak később jönnél rá.

Szerencsére nekem olyan férjem van akivel közösek a céljaink és szilárdan megyünk előre.Még fiatalok vagyunk de már most sokkal előrébb tarunk 25 évesen mint sokan mások. Pl a bátyámék aki 10 évvel idősebb.

Szóval aki azt írta hogy a pénzen kívül még ezer tényező van az nagyon jól írta. Fontosak a közös célok, álmok, tervek.

2012. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
16%
Hát igen itt ebből a kérdésből és az utolsó válaszból és még egypárból egyértelműen kiderűl hogy egy olyan féri aki rendes és igényes és még ól is néz ki,de éppen egy nem túl jó módú családba született az eláshatja magát...sajnos valakinek nem adatik meg hogy saját háza és kocsija legyen.Akkor az ilyen embernek már ezek szerint esélye sincs s nőknél.Pedig a nők annyira hagnoztatják hogy nekik nem számít a pénz..hát nekem nem úgy tűnik..
2012. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyen kérdésekből mindig kiderűl hogy a nők mennyire szeretik a pénzt és mennyire az dominál náluk és az érzelmek mehetnek a kukába..
2012. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
83%
Nem a pénz a legfontosabb...de nagyon is jó ha van!
2012. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
45%
Hülyeség,amit írtál 26-os! Nem azt mondták a válaszolók,hogy ez rossz vagy ilyesmi!De mint kiderült egyik pasi sem neki való és mindenki csak elmondta,hogy szerinte miért nem!Ha nem vetted volna észre a válaszolók többsége pedig a 3. félt ajánlotta!Ja és nem utolsó szempont,hogy honnan veszed,hogy a válaszolók között csak lányok vannak??
2012. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
22%
egyértelmű hogy a pénzt aztán ha sokat lenyúltam lelépnék a szegénnyel és élnénk gazdagan.
2012. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!