Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pénzt vagy szerelmet választanál?

Pénzt vagy szerelmet választanál?

Figyelt kérdés

Van 2 férfi, az egyik tehetősebb, de elmondása szerint nem szerelmes beléd, viszont szeret és tisztel, mindenben melletted áll.

A másik szinte szó szerint nincstelen, pedig 30 elmúlt már.Bizonytalan az állása stb...viszont elmondása szerint igaz szerelemmel szeret.


Az egyes mellett lehetne nyugodt boldog életed, nem lennének anyagi gondok stb.

A kettes mellett ugyan lehet ideig óráig boldog lennél, de később megmérgezné a pénztelenség, mindennapi gondok a kapcsolatot. Vagy ez nem törvényszerű?

Ti mit gondoltok? Hogy látjátok?



2012. okt. 26. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
14%

Tessék barmok a válaszaim..szerintem elég normális és tényszerű válaszol voltak ezek



Egyébként a 19 éves lánynak a válaszát megutdom erősíteni és jól mondta a dolgot.ha valamelyikhez is úgy igazán erősen vonzódnál akkor nem gondolkodnál ezen a kérdésen hanem egyértelműen azt választanád akihez jobban húz a szíved vagy jobban ragaszkodsz..de itt egyikhez sem igazán mivel akkor ez a kérdés nem vetődött volna fel benned és egyszerűen eldöntenéd attólfüggetlenűl hogy gazdag vagy csóró.Szóval szerintem egyik sem igazán,ha én valakihez nagyon vonzódom és megértem vele magam,akkor ilyen kérdés még fel sem merűl bennem..


Az 1-es verziónál könnyne lehet hogy a kiegynsúlyozottság és a biztonság miatt tűnik annak ami.A kérdés az ha ez elmúlna és a pasi egyik napról a másikra elveszítene mindent,akkor is ilyen lenne a viszonyotok és kiállná mellette?Sokszor az ilyen kapcsolatok akkor kerűlnek próbára amikor a pénzes illető rossz helyzetbe kerül és itt derűl ki hogy valóban mélyek e az érzelmek vagy csak a biztonság miatt olyan jó ez a kapsolat és ha borul a biztonság akkor is ez lenne és kiállná mellette vagy egyás mellett?Ezt a kérdést tedd fel magadnak...mint mondtam a csóriból is lehet gazdag és a gazdagból is csóri..semmi sem biztos.A mai világban meg főleg nem..

2012. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
69%
Ja és nem a te életedre vagyunk kíváncsiak,mert most azt írtad le!
2012. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
0%

Ja és ez is az én válaszom volt



Egyébként a 19 éves lánynak a válaszát megutdom erősíteni és jól mondta a dolgot.ha valamelyikhez is úgy igazán erősen vonzódnál akkor nem gondolkodnál ezen a kérdésen hanem egyértelműen azt választanád akihez jobban húz a szíved vagy jobban ragaszkodsz..de itt egyikhez sem igazán mivel akkor ez a kérdés nem vetődött volna fel benned és egyszerűen eldöntenéd attólfüggetlenűl hogy gazdag vagy csóró.Szóval szerintem egyik sem igazán,ha én valakihez nagyon vonzódom és megértem vele magam,akkor ilyen kérdés még fel sem merűl bennem..


Az 1-es verziónál könnyne lehet hogy a kiegynsúlyozottság és a biztonság miatt tűnik annak ami.A kérdés az ha ez elmúlna és a pasi egyik napról a másikra elveszítene mindent,akkor is ilyen lenne a viszonyotok és kiállná mellette?Sokszor az ilyen kapcsolatok akkor kerűlnek próbára amikor a pénzes illető rossz helyzetbe kerül és itt derűl ki hogy valóban mélyek e az érzelmek vagy csak a biztonság miatt olyan jó ez a kapsolat és ha borul a biztonság akkor is ez lenne és kiállná mellette vagy egyás mellett?Ezt a kérdést tedd fel magadnak...mint mondtam a csóriból is lehet gazdag és a gazdagból is csóri..semmi sem biztos.A mai világban meg főleg nem..

2012. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
11%

"Miért, szerinted az normális dolog, hogy vkinek 30 évesen nincs se biztos állása, se megtakarított pénze, úgy, hogy otthon él? Tegyük fel, hogy 18 évesen leérettségizik, azóta eltelt 12 év, ezalatt vmit le kellett volna tenni az asztalra."


Itthon ez teljesen normális.

2012. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
10%

Ja és még ez is..csak azért hogy a sok idiota ne gondolja azt hogy itt azokat akarom leugatni akik a pénzre hajtanak és nem adtam volna érdemben normális választ..



Egyet azért ne felejtsél el kérdező!Még a gazdagból is lehet csóró és a csóróból is gazdag.Nem egy ilyen láttam aki 5 év alatt akkor vagyonra tett szert mind más egy életen át nem.A srác 30 éves volt,semmilye nem volt neki,egyszer csak kapott svjcból egy munka ajánlatot egy ismerős révén ahol még a szállást is fízették neki.5 év alatt összehozott egy házra két autóra és egy kis vállalkozásra.Az hogy valaki 30 évesen csóró az nem jelnti azt hogy 5 év múlva nem lesz ha nem is milliomos de esetleg nagyobb vagyonnal rendelkező.A kérdésed egyébként egyértelműen a pénz körül mozog,mert ha a csóri srác annyira bjönne akkor nem gondolkodnál ezen,és vszinű a másik sem jön be úgy igazán neked szerintem..hogy melyiket válaszd?Amelyikkel úgy érzed boldogabb lehetsz és akihez jobban vonzódsz.

2012. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
27%
Igen kedves barmok!!Hogyan lehet valakinek normális munkája valakinek magyaroszágon?Hiszena diplomások is 80 ezreket keresnek vagy elmennek inkább külföldre dolgozni..úgy beszéltek mintha az emberek havi 200 ezer fot-ot keresnének.holott az emebrek többsége a létminimum alatt tengődik vergődik nem hogy gyűjtsőn..nyílván otthon él,mert gondolom nem mindenki kereshet 300 ezret és szerintem manapság nem ő aza egyedüli akinek így muszáj otthon maradni mert nem keres annyit hogy egyedül bldoguljon.ugye társat meg azért nem talál mert egy csóró nem kell senkinek..
2012. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
59%

Te tényleg nem tudsz értelmezni!

Nem azzal volt itt a gond te gyökér,hogy otthon él vagy ilyesmi,hanem az h még így sem tud félretenni!DE neked mindegy mit mondunk csak a saját hülye kis válaszaidat írogatod ide befelé,minthogy te is inkább keresnél egy nőt magadnak!Itt sírsz,hogy ezért meg azért meg a nők ilyenek olyanok!Jobb lenne ha felállnál és elmennél inkább keresni valakit aki kíváncsi a hülyeségeidre!

2012. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
69%

Vitatkozhattok nyugodtan,semmi értelme.Aki már tapasztaltabb és esetleg túl van mondjuk egy váláson,vagy olyan helyzeten,ahol igenis számít a pénz,mert a pasi azért nem tud családot alapítani mert semmit nem tud felmutatni,az azt mondja,legyen a pénzesebb.

A fiatalok,meg akik még nem estek pofára,azt mondják:akit szeretsz.

Kedves kérdező!

NEked viszont van némi megtakarításod,te el tudsz indulni.Ezt hogy csináltad? A pasid erre miért nem volt képes? A másik miért volt rá képes?

A döntés a te kezedben van.És mondhat bárki-bármit,ha közös jövőt tervezel valakivel,igenis számít a pénz.Mert pénz nélkül még egy rozzant albérletbe sem tudnátok beköltözni.

Le lehet szavazni,ez az én véleményem.

2012. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
77%
Aki jobb az ágyban.
2012. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem te már döntöttél, az első oldalnál írt kommentedből is lerí. Innentől csak legfeljebb megerősítést akarsz.

Nekem azzal van bajom, hogy egyáltalán mi ez a helyzet? Mindkettővel olyan viszonyod, hogy a gyerekvállalás a téma? Most te végül is melyikkel vagy? Vagy mindkettővel és még fontolgatod, melyik a jobb parti? Ne haragudj, de ez szánalmas hozzáállás. Már eleve az sem szép, hogy mindkettőt hülyíted. Ilyen helyzetben megérdemelnéd, hogy két szék közt a földre essél!

2012. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!