Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pénzt vagy szerelmet választanál?

Pénzt vagy szerelmet választanál?

Figyelt kérdés

Van 2 férfi, az egyik tehetősebb, de elmondása szerint nem szerelmes beléd, viszont szeret és tisztel, mindenben melletted áll.

A másik szinte szó szerint nincstelen, pedig 30 elmúlt már.Bizonytalan az állása stb...viszont elmondása szerint igaz szerelemmel szeret.


Az egyes mellett lehetne nyugodt boldog életed, nem lennének anyagi gondok stb.

A kettes mellett ugyan lehet ideig óráig boldog lennél, de később megmérgezné a pénztelenség, mindennapi gondok a kapcsolatot. Vagy ez nem törvényszerű?

Ti mit gondoltok? Hogy látjátok?



2012. okt. 26. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
76%

Hmm...


Ha csak úgy választani kellene, hogy egy szerető társat vagy valamilyen pénzforrást (lottó, jól jövedelmező állás) válasszak, a pénzt választanám.


Így, hogy a pénz egy másik embertől függ, a szerelmet, de inkább egyiket sem.

2012. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
76%
És én mit érzek irántuk? Mivel nálam nincs párkapcsolat kölcsönös szerelem nélkül, az első szóba sem jöhetne.
2012. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
72%

Na elmesélek valamit.

A volt párom elhagyott tavasszal egy fiatal p.csa miatt,gyerekeimmel magamra maradtam. Jól megvoltak,kirándultak,csavarogtak,költötte az ex-em pénzt.Aztán 2 hónapja elvesztette a munkáját,elfogyott a pénz,hazaköltözött az anyjához,volt hogy én adtam kölcsön neki.

Szerintetek megvan még a nője?

Elárulom:nincs.

Vonja le mindenki a tanúlságot.

2012. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim válasza:

Keress egy olyat aki mind anyagilag mind érzelmileg kielégiti az igényeidet.

Sztem anyagiak terén nem arra van szügséged, hogy milliomos férjed legyen, de nem is egy olyan emberre aki nem tesz azért, hogy előre jusson.

Érzelmileg pedig a mély szeretet és tisztelet mellett akad némi szenvedély és a többi és a többi.

2012. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
75%
Kedves 48-as válaszoló, van igazság abban, amit mondasz. De aki még ennél is tapasztaltabb, az tudja, hogy bizony a gazdag pasik leszegényedhetnek, aki nem szerelemből van velünk, csak barátságból, sajnos előfordulhat, hogy valakibe beleszeret és utána lőttek a pasinak is, a pénznek is és aki még ennél is többet tapasztalt, az tudja, hogy egy hosszútávú kapcsolatot nem lehet sem pénzre építeni, de ugyanúgy hirtelen fellángolásra sem, hanem mély, őszinte, tartós szeretetre, megbecsülésre, hűségre, kitartásra. Persze az a legjobb, ha van szerelem is, mert amelyik párnak ez soha nem volt meg a közös életükben, lehet, később úgy fogják érezni, valami fontos kimaradt. Az pedig, aki már tapasztalt olyat, tudja, a mai világban a gazdagság is elég törékeny dolog és nagyot lehet bukni és könnyen ott állhat az ember pénz nélkül és akkor már csak az az ember marad, akit választott.
2012. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
100%
53: Tanulság: te nem tanulhattad meg, ha még ezek után képes voltál pénzt adni neki...
2012. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%
56:egyetlen egy alkalom volt,rákapott volna a dologra,de le lett állítva,levontam a tanűlságot.Éljen meg úgy ahogy akar.Sőt,tudod,addig a gyerektartást is csak úgy adta.Miután munkanélküli lett és sajnáltatta magát,hogy se pénz,se nő-hozzáteszem a nő miatt rúgták ki,mert éjszakai műszakba szaladgált utánna,hogy csalja e a csaj-beadtam a gyerektartásra a keresetet és azóta vonják tőle.Vagyis majd most vonják először.
2012. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%

Én egy harminc éves nincstelent választottam, 4 év alatt úgy gatyába ráztam, hogy most a saját tip-top lakásunkból írok ide és imádjuk egymást.


Amúgy az igazság az, hogy nagyon szeretem a pénzt, de a szerelemnek nem lehet nemet mondani szerintem. Szóval, ha ennyire kérdés, hogy kit válassz, akkor a nincstelen sem a nincstelenség miatt nem az igazi.

2012. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
23%

semmi sem biztos, de egy állás még mindig biztosabb mint egy csöves fellángolása. mellesleg szerelemért nem adnak kenyeret a boltban.


a szerelem hülyeség, mindenki csak a pénzre/szexre/rajongásra vágyik, csak másképp nevezi. csak egy illúzió, ami 1-2 évig tart aztán ugyanott lennél mint a másikkal.

2012. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
76%
Elég szomorú lenne, ha a szerelem csak egy két évig tartana, szerencsére ez többnyire nem igaz. De tényleg előfordulhat, hogy tényleg elmúlik, miután felszáll a rózsaszín köd. Sajnálom, ha valaki így járt. :( Én szerelem nélkül nem tudtam volna boldog lenni, egy-két pénzesebb udvarlót el is utasítottam emiatt és ahogy telnek az évek, egyre jobban örülök, hogy szerelemből választottam. Gazdagok nem vagyunk, de mindig elő tudjuk azért teremteni ami a legszükségesebb. Ez egyéni döntés mindenkinél: kinek mi a fontosabb. Azt majd az idő igazolja, hogy ki mennyire döntött jól. Elítélendőnek, vagy rossznak egyiket sem érzem, mindenkinek megvannak a saját indokai, a saját igazsága a döntését illetően.
2012. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!