Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pénzt vagy szerelmet választanál?

Pénzt vagy szerelmet választanál?

Figyelt kérdés

Van 2 férfi, az egyik tehetősebb, de elmondása szerint nem szerelmes beléd, viszont szeret és tisztel, mindenben melletted áll.

A másik szinte szó szerint nincstelen, pedig 30 elmúlt már.Bizonytalan az állása stb...viszont elmondása szerint igaz szerelemmel szeret.


Az egyes mellett lehetne nyugodt boldog életed, nem lennének anyagi gondok stb.

A kettes mellett ugyan lehet ideig óráig boldog lennél, de később megmérgezné a pénztelenség, mindennapi gondok a kapcsolatot. Vagy ez nem törvényszerű?

Ti mit gondoltok? Hogy látjátok?



2012. okt. 26. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
16%

ma 11:53


Na ne mondjad...Elég csak a fő kérdést elolvasni..látom elkerűlte e figyelmedet a lényeg..Pedig benne van minden és egyértelmű szerintem,nem kell hozzá különösebb szövegértelmezési tudás..


Pénzt vagy szerelmet választanál?

2012. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
A kettő közül egyiket se.
2012. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
18%
Nyílván akik lepontoztak azok mind unatkozó otthon ülő eltartott asszonykák voltak akiknek éppen jobb dolguk nincs...
2012. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted az normális dolog, hogy vkinek 30 évesen nincs se biztos állása, se megtakarított pénze, úgy, hogy otthon él? Tegyük fel, hogy 18 évesen leérettségizik, azóta eltelt 12 év, ezalatt vmit le kellett volna tenni az asztalra.
2012. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
77%
Na és te minek írogatsz ilyen kérdésekre? Az biztos,hogy te egyedül fogsz megöregedni,mert nincs olyan nő,aki téged választana!Akik meg lepontoztak jól tették!Mellesleg a te nem válaszoltál a kérdésre!Ha 30 évesen otthon ül és még biztos munkája sincs(ami valószínű veled is így van azért véded ilyen vehemensen) akkor mit lehet tőle várni!Még egyszer hangsúlyozom a többség egy 3. FÉLT VÁLASZTANA szóval ne oszd itt az "észt" mert nem értelmes amiket írogatsz!
2012. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
60%
33-nak szól a válaszom!35-ös voltam
2012. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
22%
ma 12:Ja értem..akinek incs megtakarított pénze akkor az ássa el magát nem igaz?Ha valaki mondjuk keres 90 ezret és egyedül lakik albéreletben,vagy esetleg vett egy lakást hitelre akkor még is mit takarítson meg?A semmit?,Ennyire hülye nem lehetsz ember..nem mindenki keres 200 eszret..ha te elmész albéreletben vagy veszel egy lakást hitelre és keresel mondjuk 100 ezret nem sok mindent tudsz félre tenni,jó esetben mondjuk havi 10 ezer ft-ot..magyarországon akkor minden 2. ember elásahatja magát mert nincs félretett pénze.Idiota vagy..
2012. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
0%
márminr ma 12:13nak írtam
2012. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
4%

ma 12:15


De válaszoltam te másik idiota.Olvasd vissza a kérdéseimt,az 55%-os az mindegyik én vagyok!Adtam szerintem értelmes választ is..olvasd vissza.

2012. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
60%
Ennyire nem lehetsz gyökér 55 %-os! a kérdező azt írta a szüleivel él a pali akkor mit akarsz? szó nem esett az albérletről és,hogy hitel vagy stb. még mi vagyunk az idióták?? Majd ha megtanultál értelmezni egy mondatot,szöveget csak akkor írj!Úristen,hogy lehetnek ennyire debil emberek!
2012. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!