Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én is jóképű lennék és...

Ha én is jóképű lennék és magas és izmos, akkor nekem is lenne jó életem? Barátnőm, munkám, stb?

Figyelt kérdés

Mert nekem az egész életem egy nagy lemaradás. Bekerültem egyetemre valami gyenge középiskolából, meg is buktam föbb tárgyakból, de utólag meg tudtam tanulni, csak ugye már igy az elején elcsuszva nem az igazi a dolog.


Csajozni is későn tanultam meg, munkát találni meg még később fogok, pedig már végeztem...


Másokon meg azt látom, hogy csak éldegélnek, minden történik a maga idejében nekik, barátnőjük is csak ugy lesz magától (nekem be kellett probálkoznom több száz nőnél mig lett csajom)...


Na és elvégzik az iskolát és 2-3 honap mulva már dolgoznak, ha nem már az egyetem alatt be lett biztositva a munkahelyük...Ja és boldogok és jól néznek ki és gazdagok. Én meg csak kuncsorgok, mert sosem leszek ilyen, vagy max akkora eröfeszitéssel, hogy azt ezek a szép és gazdag emberek sztem sose tennének meg! Akkor miről beszélünk? Gyűlölöm öket, hogy előnnyel indultak az éeltben!


2013. ápr. 11. 23:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/125 anonim ***** válasza:
55%

Elég unszimpatikus vagy kérdező. Ha bárki azt meri neked mondani, hogy gondolkodj pozitívan, akkor rögtön leszeded a fejét. Nem is akarsz te megváltozni, jó ez neked úgy ahogy van, és tudod mit? Ezért tartalak szánalmasnak.

Nem vagyok túl szép, nincs sok pénzem, és nincs állásom, pedig nő vagyok. De megtaláltam a páromat, akit szeretek, nem csak úgy az ölembe hullott, hanem tettem is érte és megbecsülöm. Tudom, hogy fogok találni munkát pocsék végzettségekkel (grafikus és médiatechnológus asszisztens, amik semmit nem érnek, de tudom h nem vagyok ostoba), mert mások is találnak, és mert hiszek benne, hogy sikerülni fog.


Akik könnyen megszereznek mindent, nem képesek értékelni azokat, én így látom. Lesz pénzük, barátnőjük, de sohasem fogják értékelni azokat a dolgokat, amiket kaptak az élettől. És igen, az élet nem igazságos. De én jobban érzem magam, ha valamit munkával érek el, mintha csak úgy az ölembe dobják.


Én hosszú idő óta nem vagyok elégedett magammal és az életemmel, de nem adom fel a reményt. Apránként lépéseket teszek az ügyben, hogy jobb legyen, és utálom azokat az embereket, akik még reménykedni sem képesek. Emberek milliói élnek egyik napról a másikra, és szenvednek minden nap, az ilyen alakoknak semmi joguk sincs ezek után hisztizni. Akinek sok-sok emberhez képest mindene megvan a világon.

2013. ápr. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/125 anonim válasza:
60%

Huhh vegigolvastam az egeszet...:)


Hat, kedves kerdezo, lenne par eszrevetelem...


Eloszor is, te komolyan, KOMOLYAN azt hiszed, hogy csak neked nehez az eleted es mindenki masnak minden happy es folyton a lagy deli napsugar sut ra???


Hat rohadtul nem... Hidd el, meg annak sem, akirol azt latod, hogy "gondtalan" az elete.. Irtad, hogy azt latod masoknal, hogy "gondtalanul" buliznak, meg jokedvuek stb... Hidd el, nekik ugyanugy megvan a maguk baja, egyszeruen nem teszik ezt kozhirre!! Ha valaki bulizni megy, nem azert teszi, hogy sajnaltassa magat, hanem hogy jol erezze....


A csajozas meg a munka.... Mar bocs, de neked van csajod.... sot, ha ugy allsz majd hozza, lesz munkad is... (te magad irtad, hogy hasonlo erobefektetessel mint ahogy csajt szereztel, tudnal munkat is).


Ja, hogy ez nem konnyu?? Hat elmondom neked, ha meg 23 evig nem tunt volna fel, az elet bizonyos embereknek nem konnyu, masoknak meg az.... Ez igy van basszus miota vilag a vilag.... Ezen nem kell sajnalkozni, meg itt rinyalni, TUDOMASUL KELL VENNI!


Velemenyem szerint rohadtul nincs okod panaszra, mert az elhatarozast latom benned, hogy szeretnel valahova jutni, meg ezert meg is teszel mindent (a baratno szerzes dolog)egyszeruen csak udon azt, hogy ezert neked egy csomot kell hajtani masoknak meg nem... Pedig, most lehet elszomoritalak, ez bizony igy lesz egesz eletedben!!

2013. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/125 anonim ***** válasza:
45%
Nekem már suli alatt is volt munkám és bnőm :P
2013. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/125 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, azt írtad, végül lett barátnőd, vagy ő már nincs veled?

Amúgy a gépész az egyik legjobb végzettség szerintem, bár tudom, hogy ott is kell az állások többségéhez a 2-3 év szakmai tapasztalat, de legalább hasznosítható diploma.

Amúgy meg azok az emberkék a kisebbség szerintem, akikről írsz, akiknek "bejött az élet". A többségnek még annyira se jött be, mint neked szerintem.

2013. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/125 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan, zaklatsz egy lányt, amiből rendőrségi ügy lett, és a nőkhöz való hozzáállásod még mindig kimerül abban, hogy a nőket tárgyiasítod egy szextárggyal, amit fel kell szedni, minél többet, annál jobb. Szerintem ne csodálkozz, hogy 5évente egyszer találsz olyan nőt, aki ideig-óráig képes elviselni. Nem az a bajod, hogy nem nézel ki jól, rengeteg nem magas vagy adoniszi pasinak van barátnője, nekik miért megy mégis? Mert nem tobzódnak a szánalmas önsajnálatuk nyáltengerében, meg nem másokat hibáztatnak a saját balf.szságukért és nem abban mérik, ki mennyire sikeres az életben, hogy hány nőjük volt. Te egy borzasztó rossz személyiséggel vagy "megáldva", nem tiszteled se magad, se a nőket, azt hiszed, az egész világnak az áldozatává estél, egocentrikus, nárcisztikus és önző vagy, ami olyan mértékű mártírhajlammal és önutálattal párosul, hogy a normális emberekből a pofonreflexet váltja ki. Ezt elmondta neked a pszichológus?
2013. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/125 anonim ***** válasza:
10%
A 103-as válaszolót miért kellett lepontozni?Annyira szánalmasok vagytok a gyerekes lepontozósdival,nem unjátok még?
2013. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/125 A kérdező kommentje:
semmi gond nem lenne, ha leagalább 1 olyan adottságom lenne, ami kézzelfogható eredményeket termelni. Mert oké, van két kezem, azzal el lehet menni paradicsomot válogatni, de azért nézzük már az, hogy a lányok 80%a elmehet bármikor webkamerába vetközni, akármilyen ronda, és kap egy csomo pénzt érte.És mindössze annyi kockázata van, hogy lebuknak. Én max lopni mehetnék el, de ott a lebukás kockázata kicsit más következménnyel jár.
2013. ápr. 12. 14:54
 108/125 A kérdező kommentje:

azért lett ilyen személyiségem, mert:


csunya voltam, okossabb voltam, mint a kortársaim, hülye játékokat találtam már ki ovodában is, amit senki sem értett, ugyhogy a kiközösités már itt kezdődött el.


Aztán anyámék strébernek szántak, én el is fogadtam ezt a szerepet, mert a magolás könnyen ment, és ha bemagoltam mindent, akkor nem volt otthon feszkó, szidás.


Mikor már a többi gyerek a külsőjével foglalkozott, meg eljártak társaságba, mert hajtotta öket az élet, addig én otthon ültem továbbra is. Apámék mondták, hogy járjak el, de általában ha valahova elmentem, akkor:


1, idegesitő voltam a többi gyerek számára

2, otthon apámék cukkoltak és én meg szégyelltem és inkább nem jártam sehova


ugye béna ruhákba jártam, nem volt igényem divatra, nem is néztem ki jól, tehát nem volt SEMMI húzóerő, ami normális emberek közé terelt volna.


Ha legalább jóképü lettem volna, akkor automatikusan megjavit engem a többi ember. Vagy nem is kell, hogy megjavitson, egyszerüen csak kellettem volna a nöknek.


Én gondold el ugy kerültem be egyetemre, hogy 0 élettapasztalattal és aggyal. Ott kellett megtanulnom gondolkodni, mert elötte csak magoltam. És elég nehéz volt.


szóval elegem van, hogy állandoan le vagyok maradva és a külsőm is nagyon sokat tehet erről. Amugy semmi baj nem lenne a lemaradással, de mint mondtam, én is emberböl vagyok, én is 18 évesen lettem nagykorú, én is 25 éves koromig lehetek pályakezdő és engem is piszkálni fognak, ha 30 évesen még nincs gyerekem.Ja és nem fogok tovább élni sem. A tempó adott, a természet diktálja, ha valaki lemarad, kimarad.

2013. ápr. 12. 15:05
 109/125 anonim ***** válasza:
62%
Tök mindegy hányszor fogod leírni, meg hányféleképpen, hogy miért vagy áldozat, nem foglak megsajnálni.
2013. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/125 A kérdező kommentje:
akkor próbáld ki ugyanezt az életet aztán majd megbeszéljük.
2013. ápr. 12. 15:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!