Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én is jóképű lennék és...

Ha én is jóképű lennék és magas és izmos, akkor nekem is lenne jó életem? Barátnőm, munkám, stb?

Figyelt kérdés

Mert nekem az egész életem egy nagy lemaradás. Bekerültem egyetemre valami gyenge középiskolából, meg is buktam föbb tárgyakból, de utólag meg tudtam tanulni, csak ugye már igy az elején elcsuszva nem az igazi a dolog.


Csajozni is későn tanultam meg, munkát találni meg még később fogok, pedig már végeztem...


Másokon meg azt látom, hogy csak éldegélnek, minden történik a maga idejében nekik, barátnőjük is csak ugy lesz magától (nekem be kellett probálkoznom több száz nőnél mig lett csajom)...


Na és elvégzik az iskolát és 2-3 honap mulva már dolgoznak, ha nem már az egyetem alatt be lett biztositva a munkahelyük...Ja és boldogok és jól néznek ki és gazdagok. Én meg csak kuncsorgok, mert sosem leszek ilyen, vagy max akkora eröfeszitéssel, hogy azt ezek a szép és gazdag emberek sztem sose tennének meg! Akkor miről beszélünk? Gyűlölöm öket, hogy előnnyel indultak az éeltben!


2013. ápr. 11. 23:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/125 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 12. 15:19
 112/125 A kérdező kommentje:

"Milyen bajod származik belőle? Önállótlan és életképtelen leszel egyedül, hogy úgy mondjam. Nem tudsz majd érvényesülni az életben, mert minden idődet és energiádat az fogja lekötni, hogy állandóan legyen valaki melletted, és azt ott is tartsd, ha pedig ne adja ég mégse lenne, akkor összeomlanál. Egyedül nem is tudnál talpra állni, és sokkal fontosabb lenne számodra egy új pasit találni, mint az, hogy mondjuk jobb állást, nagyobb lakást vagy magasabb életszínvonalat biztosíts magadnak."


ennél a kérdésnél volt ez:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. ápr. 12. 15:50
 113/125 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a szitu. Sőt ha alacsony vagy akkor még a munkahelyi pozícióknál is hátrányban indulsz.. A nők bármennyire is tagadják számít a magasság, mármint a saját magasságuk plusz a 10cm-es tűsarkújuk.. Nekem sem könnyű a magam 170cm-es átlag alatti magasságommal csajoznom. Tudod szinte átnéznek az emberen bulikban, ezt főleg egyetemi éveim alatt tapasztaltam. Nem veszik komolyan az embert ilyen mérettel sajnos..


Amúgy hajrá géptervező szakirány.. Simon Vili rulez :)...

2013. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/125 A kérdező kommentje:
engem még ő tanitott...mostmár a gépelemek elég komolytalan lett...
2013. ápr. 12. 21:20
 115/125 anonim ***** válasza:
Jaja. kellemes volt nála vizsgázni.. Ő volt a gyakvezetőm gépelemekből.. A többi már ismerős.. Sajnos ez a szitu át tudom érezni a helyzeted sajnos...
2013. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/125 anonim ***** válasza:
Akkor én is alacsony vagyok 175 cm-el?
2013. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/125 A kérdező kommentje:
ja , hát olyan 180nál kezdődik az ember!
2013. ápr. 13. 03:09
 118/125 anonim ***** válasza:
O_O Jó tudni hogy nem számítok embernek a szaros 175 centimmel :D
2013. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/125 A kérdező kommentje:
hát a nők szemében nem is nagyon.
2013. ápr. 13. 16:50
 120/125 anonim ***** válasza:
Barátnőd biztosan lenne.
2013. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!