Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van iPhone 12...

Mi értelme van iPhone 12 pro-t vásárolni pl ha valaki csak facebookozik meg messengert meg tiktokot ilyesmit használ?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves lány ismerősöm és meg van őrülve az iphone telefonokkal mert,hogy milyen jók is azok eddig egy 8 as volt neki amit szarrá tört kétszer is egyszer kész akarva is.Szóval most van nála egy huawei telefon és megállapítása szerint szar az android csak az iphone a jó.Mondjuk a huawei telefonokat én sem csípem az igaz.De miért dobnak ki olyanra emberek pénzt amit egy kicsit sem tudnak kihasználni?

2021. márc. 28. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 A kérdező kommentje:

70/


Ne legyél már olyan mint az autó bu..,attól ha valaki megvehet valamit de nem érdekli vagy nem kell neki miért akarják ráerőszakolni de vennél ha lenne pénzed meg egyéb marhasággal.Nézd engem az iphone nem érdekel és nem is kéne meg semmi más sem amit rám akarnak erőltetni.Inkább neked fáj,hogy én vehetnék több darab ilyen telefont is lehet te meg egyet is max hitelre.

2021. máj. 9. 19:56
 72/76 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem érdekel. Azért fröcsögsz itt több oldalon keresztül.

🤣😂😆

A hitel meg a te kis buksidban létezik mazsola.

2021. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 A kérdező kommentje:

72/


Én őszintén meg mondom már rég elfelejtkeztem erről a kérdésről is,hitelem meg nincsen :)

2021. máj. 9. 20:30
 74/76 anonim ***** válasza:

Megfeledkeztél, persze. Azért van ez, mert annyi hülyeséget írsz mindenfelé, hogy nem tudod számon tartani.


Na mindegy. Amíg szüleid fizetik a netedet, addig mindegy is.

2021. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:

74/


Mert miket írtam?Amúgy meg nem sok közöd a dolgaimhoz :)

2021. máj. 9. 21:01
 76/76 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg nem sok közöd a dolgaimhoz :)"


Na megfogtad a lényeget, mert neked sincs:


"Mi értelme van iPhone 12 pro-t vásárolni pl ha valaki csak facebookozik meg messengert meg tiktokot ilyesmit használ?"

2021. máj. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!