Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van iPhone 12...

Mi értelme van iPhone 12 pro-t vásárolni pl ha valaki csak facebookozik meg messengert meg tiktokot ilyesmit használ?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves lány ismerősöm és meg van őrülve az iphone telefonokkal mert,hogy milyen jók is azok eddig egy 8 as volt neki amit szarrá tört kétszer is egyszer kész akarva is.Szóval most van nála egy huawei telefon és megállapítása szerint szar az android csak az iphone a jó.Mondjuk a huawei telefonokat én sem csípem az igaz.De miért dobnak ki olyanra emberek pénzt amit egy kicsit sem tudnak kihasználni?

2021. márc. 28. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
66%

Már az alapkérdést is olvasva is gyanús volt, de a #60 hozzászólásodat olvasva, miszerint:


"Na az ismerősöm iPhone 12 Pro Max 512GB pirosat szeretne,majd élvezettel nézem ahogy a szilikon tokba a félmillkás telefont szarrá töri :D"


világos, hogy egy irigy, rosszindulatú, kárörvendő emberke vagy.

2021. ápr. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
40%

#61, ja én is egyetértek veled, és találj ki jobb hazúgságot, mert 12 pro max-ból rohadtul nincs olyan szín, hogy piros!

Ja és a hülye droid telóid mennyit bírnak?1 évet kb

2021. ápr. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:

61/


Miért lennék irigy?írtam már anno,hogy simán tudnék jó párat venni belőle,csak ismerem az ismerősöm a múltkor az iphone 8-asát 2 hónap alatt 2x törte össze.Én számítógép alkatrészt veszek pl de azt ki is használom.

2021. ápr. 7. 13:51
 64/76 A kérdező kommentje:

62/


Köszi a xianomim már februárban betöltötte az 1 évet és köszöni jól van :) Csak jó gazda kell egy telónak Ha én irigy vagyok akkor te meg egy pökhendi lenéző.... :D a többit képzeld oda.

2021. ápr. 7. 13:52
 65/76 A kérdező kommentje:
Na abban viszont igazatok van nincs a telóba piros,ismerősöm most helyesbített az iphone 12 5g-t vette abban volt csak piros mert még nem jött az országba pro max-ban piros.De én pro max-ban sehol nem találok kint se de állítja,hogy az unokatesója apja külföldről olyat küldött a lányának.
2021. ápr. 7. 14:04
 66/76 anonim ***** válasza:
Pro max-ból se Mo. se az USA-ban, se Afrikában, se Kínába , se Peruba nincs piros (Magyarul sehol)
2021. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 A kérdező kommentje:

66/


Tudom én is utána néztem,mindössze egy képet találtam amin rebesgettek valamit de ennyi.Viszont ismerősöm meg van győződve rokonának piros pro maxa van mert már külföldön van pedig még sincs :)

2021. ápr. 7. 18:49
 68/76 anonim ***** válasza:

A zseni rokonod küldjön róla képet!xD

Amugy nem tok van rajta?

2021. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:

68/


Ezt mondtam neki én is,nem rokonom de besértődött,hogy nem hittem neki.

2021. ápr. 7. 20:54
 70/76 anonim ***** válasza:
Dehogy vehetnél jó pár darabot. Ha vehetnél, vettél volna és kicsivel objektívebben állnál a dolgokhoz. Téged egyáltalán nem érdekel milyen, téged csak az érdekelt, hogy fröcsöghess itt egy kellemeset.
2021. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!