Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van iPhone 12...

Mi értelme van iPhone 12 pro-t vásárolni pl ha valaki csak facebookozik meg messengert meg tiktokot ilyesmit használ?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves lány ismerősöm és meg van őrülve az iphone telefonokkal mert,hogy milyen jók is azok eddig egy 8 as volt neki amit szarrá tört kétszer is egyszer kész akarva is.Szóval most van nála egy huawei telefon és megállapítása szerint szar az android csak az iphone a jó.Mondjuk a huawei telefonokat én sem csípem az igaz.De miért dobnak ki olyanra emberek pénzt amit egy kicsit sem tudnak kihasználni?

2021. márc. 28. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:

Na ezen jót röhögtem egy iphone ajánlóban :D


Jól, és egyszerűen használható az operáció rendszer. Kiemelkedően felhasználóbarát. Javallott türelmetleneknek, időseknek, gyerekeknek, és olyanoknak, akiknek semmi érzéke a technológiához.

2021. márc. 29. 05:24
 42/76 anonim ***** válasza:

Na hányok tőled! Én úgy fogok véleményt mondani, hogy volt szerencsém csúcs kategótiás iPhone-t és csúcskategóriás androidot használnom!Mindenben jobb az iPhone kivéve a zoomolásban amit úgy sem szoktam csinálni meg a testreszabhatoságban amit én nem szeretek!Én sokkal jobban átlátom az ios-t, gördülékenyebb rendszere van, a droidok kamerája nekem természetellenesen fényes+gyűlölöm ha a kínai vállalatok csak úgy :-Hé Pistikém dobjunk má ki a piacra még egy fost már van 63!

-És úgy mondtam véleményt hogy használtam rohadt sok féle telefont!


És igen lehet hogy az Apple is lop adatokat, de egy droidon meg kismillió kínai,koreai szar lopdosa az adataidat!


Igen az 108 mpx kamera jobb zoomolásban, de természetellenes fényt ad a képeknek!


És nem minden telefonon úgy törik, mint az iPhone, de, SŐT talán jobban is.



És az iPhone azért is jobb mert hasonlíts őssze egy 6-7 éves iPhone-t eg 6-7 éves droiddal, hát drasztikus különbség van!


+az iPhone-ok sokkal tovább kapják a frissitéseket, mint a droidok


Amit leszoltál Huawei még azzal vagyok a legjobban megbékélve!!!



És inkább bízok az amerikaiakban, minta Kínában vagy Koreában!


!

2021. márc. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
79%

annyir egy értelmetlen kérdés

minek vesz valaki ferrarit ha egy suzuki swift is elviszi A-ból B-be

minek veszel nike cipőt mikor olcsó kinais is rámegy a lábadra

minek veszel drága ruhát mikor a turkálosba is van méretedbe

biztos egyszerübb fikázni a másikat mert megteheti hogy drágábbat vegyen

ha más veszi neki azis mit számít

összes ilyen kérdésnél csak meg a fika meg az irigykedés jópár embernél

2 évente váltok telót mert megunom és pont leszarom mire használom

jól keresek és lazán megtehetem

másnak nem lesz roszabb ettől

2021. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
54%
Ha valaki megteheti, azzal szerintem semmi gond. Azzal van gond, ha valaki nem teheti meg (azaz mondjuk fele annyit keres, mint a telefon ára), de esze ágában sincs Androidos telefont venni, vagy azért, mert szerinte (és a társai) szerint "nem menő", esetleg egyenesen gáz, vagy azért, mert megszokta, nem akarja "alább" adni, vagy megtanulni egy másik rendszer kezelését, és ez független attól, hogy melyik a "jobb".
2021. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
Főleg hogy a többség részletre veszi az előfizetése mellé
2021. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
Az is hitel, legalábbis az én szememben az.
2021. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
Ja, azt a részt kitöröltem, amiben hitelt emlegettem... :)
2021. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
A kérdező csak irigy... ennyi!
2021. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
59%
#48 neked is sok eszed lehet, ha szerinted nincs azzal probléma, ha valaki egy mondjuk 440 ezer Ft-os telefont használ alapvető dolgokra. Ha mindenképpen iPhone, akkor is vannak sokkal olcsóbb modellek is, nem mintha egy 30-40 ezres telefon nem lenne tökéletesen elég erre, de ha törekszik némi minőségre is, legyen max. 100 ezer.
2021. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

3/


Mire irígykednék ha akarnék jó pár darabot vehetnék 🙂

2021. márc. 29. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!