Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van iPhone 12...

Mi értelme van iPhone 12 pro-t vásárolni pl ha valaki csak facebookozik meg messengert meg tiktokot ilyesmit használ?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves lány ismerősöm és meg van őrülve az iphone telefonokkal mert,hogy milyen jók is azok eddig egy 8 as volt neki amit szarrá tört kétszer is egyszer kész akarva is.Szóval most van nála egy huawei telefon és megállapítása szerint szar az android csak az iphone a jó.Mondjuk a huawei telefonokat én sem csípem az igaz.De miért dobnak ki olyanra emberek pénzt amit egy kicsit sem tudnak kihasználni?

2021. márc. 28. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
56%

"a huawei-eken már nem android van tudtommal"

mindegyiken android van


az általános probléma az, hogy mindenki 70-80 ezres középkategóriás androidokkal próbálja hasonlítgatni az iPhoneokat, utána meg megy a hurrogás, hogy húú de mennyire szar az android.

egyébként is droid és droid között is rengeteg különbség van...

2021. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
71%

"nem tetszik a válaszom ezért jön a személyeskedés"

nem személyeskedés. Korlátolt vagy, ez a te problémád nem az enyém.


"szereltem is iphonét"

ja én meg a Paksi Atomerőmű reaktortartályát hegesztettem!

Még le sem tudod írni rendesen, hogy iPhone! :D


"a 108 megapixeles képre rá tudsz zoomolni és a kis részleteket is láthatod. erre nem gondoltál..."

Azt hittem csak holnap reggelre pufferelitek be hogy mit is mondtam és majd jön ez a válasz! :DDDD

respekt! :D

A 108 MP-nek semmi részletessége nincsen akkora objektívvel!

Középformátumon talán lenne értelme ekkora felbontásnak, de még ott sem almalmazzák.... van még kérdés?



"nyilván minden szoftver fizetős az iphoneval, mivel saját fejlesztés (apple) ezzel"

Látod megintcsak ostobaságot mondtál, de most nincs humorom kifejteni miért vagy buta.

Ja hogy ne legyek bunkó... hát te se legyél ostoba!

Majd ha megismered úgy az Apple és a Google rendszerit is úgy, ahogy én, akkor majd elismerlek ekvivalens vitapartnernek.

2021. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
40%
iphone a legjobb gyerekek
2021. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:

31/


Nekem egy 70EFt-os xiaomi redmi note 8 pro telefonom van és semmi baj vele szóval nem értem a 70-80EFt-os kitételedet, biztos van ebben az árszegmensben is szar de drágábban is.

2021. márc. 28. 23:27
 35/76 A kérdező kommentje:

32/


Bocs,hogy bele tapostam a lelki világodba :D

2021. márc. 28. 23:28
 36/76 anonim ***** válasza:
0%

35/

Látod... mondom én hogy korlátolt vagy! :D

Nem tapostál bele a lelkivilágomba!

Én pontosan tudom, hogy melyik eszközt és miért használok és miért szeretek!

Ellentétben veled... te bizonytalan vagy és az ilyen és hasonló kérdésekkel próbálsz önigazolást szeretni, hogy egy vacak összecsapott kódhalmaz is lehet jó

Pedig nem az!

2021. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 A kérdező kommentje:

36/


Szóval én vagyok a korlátolt? :) Te nem tudsz mást csinálni csak mindenkit lehülyézni :)

Tipikus okostojás vagy te vagy a király mindenki más meg hülye :D

2021. márc. 28. 23:48
 38/76 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy az iPhone-tulajdonosok nagy része semmi komolyabbat nem csinál a telefonjával, és az Android azért sz*r mert csak. Mert nem iOS, amit megszoktak. Jönnek a vírusokkal meg a "sz*rakodással"... Mert esetleg egy negyed annyiba kerülő Androidos telefonon mondjuk egy másodperccel tovább tart egy app megnyitása, nem tudom, de észszerű érveket még nem hallottam, csak olyasmiket, hogy "működik". Kérlek győzzetek meg. Nem gondolom, hogy rossz az iOS (még sosem használtam), vagy hogy az iPhone-ok (nagyon) túl lennének árazva egyébként.
2021. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
#38 egyszerű.Csak hasonlíts össze egy iPhone 7et egy vele egy idős androidos telóval pl.
2021. márc. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:

39/


Amerikában van két szervizes akik tudnának mesélni az ifosról :)

2021. márc. 29. 03:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!