Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van iPhone 12...

Mi értelme van iPhone 12 pro-t vásárolni pl ha valaki csak facebookozik meg messengert meg tiktokot ilyesmit használ?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves lány ismerősöm és meg van őrülve az iphone telefonokkal mert,hogy milyen jók is azok eddig egy 8 as volt neki amit szarrá tört kétszer is egyszer kész akarva is.Szóval most van nála egy huawei telefon és megállapítása szerint szar az android csak az iphone a jó.Mondjuk a huawei telefonokat én sem csípem az igaz.De miért dobnak ki olyanra emberek pénzt amit egy kicsit sem tudnak kihasználni?

2021. márc. 28. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
35%

Nekem 12 van, most vettem gondoltam hosszú távra veszem. Elvagyok vele, jók a képei is, sokat fotózok, de elég nekem a 12 nem éri meg a pro, pro max meg phablet.

Bár az Android jobban bejön de jó ez is, egyedül a bajom vele h mikor icloudról mentem le a képeket a gépre, lekicsinyíti és hiába állítom be ugyanazt csinálja. Valakinek van erre tippje?

2021. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
0%
11-és pont ugyan ez van nálam is , más képarányban jelenik meg
2021. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
0%

1. a huawei-eken már nem android van tudtommal, szóval nem az android nem tetszik neki

2. tudjuk, hogy az iphone túlárazott, de ha megtehetném, akkor is androidosat vennék (pl. xiaomi, samsung)

3. feleslegesen túl jó hardveres az iphone 12 pro csak napi szintű használatra. social mediára szinte bármelyik telefon jó (kb. 30 ezertől)


#11 nem értek az iphoneokhoz, de néhány keresőszóval hátha segíthetek: how to download icloud images original resolution :)

2021. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
0%
Van amelyiket szélsőségesen lekicsinyíti ami már selejt, ilyenkor a felhőtárhelyből feltöltöm az icloud.hu oldalra és onnan ismét letöltöm és jó lesz. Eléggé zavaró tud lenni. iTunes-szel próbáltad már átvinni a képeket? Úgy is lekicsinyíti?
2021. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem tudod mi értelme, akkor neked nem is kell ilyen készülék!

Aki eyszer rákap az iPhonera annak legközelebb is az kell!

És nem, nem azért, mert drága, vagy mert sznob, stb. Hanem azért, mert működik! Nem kell b..sz..kodni az appokkal, nincs vírus, gördülékeny, reszponzív...

működik...

2021. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 A kérdező kommentje:

13/


De nála még az androidos változat van mert használtan kapta kölcsön,régebbi típus.


Én pl xiaomit használok és tökéletesen megfelel pláne ár érték arányban.Sőt Még jó képeket is csinál meg plusz google camerával használom és raw-ban fotózok.

2021. márc. 28. 21:32
 17/76 A kérdező kommentje:

15/


Én valahogy nem tudtám rákapni vegyék csak azok akik dobálják i ki az ablakon a pénzüket :)

2021. márc. 28. 21:33
 18/76 A kérdező kommentje:

15/


Fura amit leírsz nálam is így van androidon :D

2021. márc. 28. 21:34
 19/76 anonim ***** válasza:
6%

ok... látom írni sem tudsz és eszed sincs...

akkor én itt be is fejeztem a válaszolgatást.

2021. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
22%

#15 akkor neked még nem volt 2017 utáni androidod. sokat fejlődött pár éven belül. play protect - semmi vírus. gördülékeny, reszponzív, az telefontól függ, amit ezernyi telefonból választhatsz.


#16 (kérdező) egyetértek a telefon választásoddal :) a régebbi huawei meg hát régebbi, mit vár tőle, hogy ugyanolyan gyors legyen mint egy új iphone?

2021. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!