Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Marados a bűntudat, mit tegyek?

Marados a bűntudat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy baráti pár ahol a férfi nem tudja hogy nem a saját gyerekét neveli.

A nő rám és még 2 másik emberre bízta ezt a titkot.

Eddig azt hittem az a helyes ha nem szólok semmit, hiszen nem az én dolgom illetve a házasságukat sem szeretném tönkretenni.

Viszont újabban nem hagy nyugodni a gondolat hogyha nem mondom el, akkor is ugyanúgy hibás leszek mintha elmondtam volna.

Van egy olyan érzésem hogyha kiderül az igazság a feleség bosszúból minket is belekeverne a dologba.

Arra is gondoltam hogy megszakítom velük a kapcsolatot, mert akkor talán nem görcsölnék ezen az egészen. Mi a helyes, ti mit tennétek?



2019. okt. 29. 13:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mi a történet vége? Maradtál gyáva, ahogy a többség tenné vagy vállaltál valamilyen döntési felelősséget?
2019. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Sosem fogunk erre választ kapni, az ilyen kérdéseknél ahol a válaszolók kíváncsiak a fejleményre, a kérdező örökre eltűnik.
2019. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Volt egy esemény amin mind részt vettünk és kibukott belőlem a dolog.

A férj először poénnak fogta fel és azt mondta hogy akkor csináltat apasági tesztet. Mivel a felesége viselkedése elég zavarodott lett és fenyegetőző hamar kiderültek a dolgok. Az apasági teszt azóta folyamatban van. Nem vagyok túl büszke magamra, de biztosított hogy nem dühös rám.

2019. dec. 10. 14:48
 24/24 anonim ***** válasza:
Jól tetted! De, igenis légy büszke magadra! Bebizonyítottad, hogy van gerinced.
2019. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!