Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik volt osztálytársam...

Az egyik volt osztálytársam hetente pénzt kér tőlem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha hetente elég sok pénzt kérnek tőlem?

És ha nem kap pénzt akkor összeveszik velem az interneten.Ha kap pénzt akkor meg jó barátok vagyunk.

Ja és az én félelmeimmel vág vissza de hogy ő vele ez meg is történik közben meg hazudozik nekem szerintem össze vissza.Most azt hazudta nekem hogy őt kirakták otthonról mert pénzt elhagyott most az én fizetésemből akar pénzt szerezni és abból akar megélni albérletbe.Mit csináljak?Mikor hagyja abba a pénz kéregetést?



2020. jún. 13. 15:16
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

Ez nekem így rossz szerintem ez már nem barátság,hanem zsarolás és kéregetés.De rosszul esik nekem hogy ilyen.

És nem tudom leállítani a kéregetéssel.

2020. jún. 13. 15:18
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavar, akkor ne adj neki pénzt. Vagy szólj a szüleidnek. Én a helyedben nem adnék. Csak nagyon ritkán.
2020. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Mondj NEMET!! Mi bajod lehet? Ennél a helyzetnél bármi jobb. Kihasznál, mert érzi, hogy gyenge vagy.
2020. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy kihasznál, mondj neki nemet.
2020. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%
Kihasználható vagy. Keress egy pszichológust, mert úgy néz ki, segítség nélkül nem tudsz ezen változtatni.
2020. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Addig csinálja, amíg hagyod magad kihasználni.
2020. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%

"És ha nem kap pénzt akkor összeveszik velem az interneten.Ha kap pénzt akkor meg jó barátok vagyunk."

Neked ez barátság?

Jó alany vagy számára, akin lehet élősködni.

Közöld vele, kiapadt a forrás, nincs több pénz és felejtsétek el egymást.

Ha erre képtelen vagy, akkor barátilag tartsd csak el továbbra is .

2020. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod egyedül megoldani,szólj a szüleidnek,vagy az osztályfőnöködnek,ez így nagyon nem oké.
2020. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni, és rákiabálni, hogy eleged van a tarhálásából, többé nem vagy a barátja, szálljon ki az életedből. Jó, hangosan, hogy hatásos legyen. Aztán kinyomni a telefont. És törölni mindenhonnan. Hívásait nem venni többé fel.
2020. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat most nem fog tőlem pénzt kapni az biztos csak így avval fenyeget hogy ő így az utcát fogja járni éjjel is mert nem hajlandó hajléktalan helyre menni ami ingyenes.És dolgozni sem volt hajlandó elmenni amíg volt rá lehetősége.Szerintem otthon nem dolgozik az anyukája és tőlem próbál pénzt kicsalni és így akarnak megélni.
2020. jún. 13. 15:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!