Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik volt osztálytársam...

Az egyik volt osztálytársam hetente pénzt kér tőlem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha hetente elég sok pénzt kérnek tőlem?

És ha nem kap pénzt akkor összeveszik velem az interneten.Ha kap pénzt akkor meg jó barátok vagyunk.

Ja és az én félelmeimmel vág vissza de hogy ő vele ez meg is történik közben meg hazudozik nekem szerintem össze vissza.Most azt hazudta nekem hogy őt kirakták otthonról mert pénzt elhagyott most az én fizetésemből akar pénzt szerezni és abból akar megélni albérletbe.Mit csináljak?Mikor hagyja abba a pénz kéregetést?



2020. jún. 13. 15:16
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Ő megfenyegetett ha én nem adok akkor kirakassa a pasimat a lakásából.Én lány vagyok ő fiú elég nagy darab.
2020. jún. 14. 05:08
 32/45 A kérdező kommentje:
Ja megha én rendőrségi ügyet merek csinálni ezzel is megfenyegetett akkor az apám megtud rólam mindent és akkor otthon nagy balhé lesz.
2020. jún. 14. 05:10
 33/45 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Szóval nekem nem kell ilyen pénz kicsalós barát.csak nem tudom lekoptatni az a baj.
2020. jún. 14. 05:13
 34/45 A kérdező kommentje:
Meg abból is elegem van hogy akkor is én járok rosszul ha adok meg akkor is ha nem adok.
2020. jún. 14. 08:52
 35/45 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ennyire nincs eszed, de ha ez a helyzet, akkor megérdemled, amit kapsz.
2020. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem ilyen válaszokat várok hanem segítőkész ha ilyeneket válaszolsz inkább ne is válaszoljál nekem.köszönöm a megértést ha megértesz.
2020. jún. 14. 12:49
 37/45 anonim ***** válasza:
Csak légy nyugodt, és mond meg neki " többé nem kapsz pénzt tőlem! " És ha továbbra is kér pénzt, tényleg szólj a szüleidnek, hogy rendezzék le ezt a dolgot.
2020. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
64%

Hoppácska. Tényleg van itt valami apróság amiről eddig elfelejtettél írni.


Szégyelld magad hogy oldalakon keresztül hülyítetted a jószándékú válaszolókat és feleslegesen raboltad az időnket.


Akkor sorban:


31: még mindig értelmezhetetlen katyvasz amiket írsz. Azt írtad eddig hogy a zsarolód is 18 éves és otthon lakik, de mostanában már kezd olyanokat is kamuzni hogy ki fogják dobni otthonról és a te lelkeden szárad ha utcára kerül és nek adsz pénzt.

Akkor most milyen hatalma van hogy a pasidat valami lakásból kirakja?! Gondolom nincs közös albérletük, az eddig leírtak alapján.

Akkor honnan tudja kirakni ha maga is a szüleinél lakik?

Meg egyáltalán, ez miért lenne a te dolgod? Védelmi pénzt fizetsz a pasidért?! Vagy mi a tököm ez? Ez legyen az ő dolga hol lakik és mit fizet érte.

Rakás bullshit amiket írsz.


32: mivel tud zsarolni, miket követtél el így 18 éves lány létedre? Ittál néha? Kipróbáltál drogokat? Ezzel-azzal lefeküdtél?

Menjen a jó qrva anyjába, ne félj tőle. Szólj a szüleidnek hogy ez a tag zsarol hogy hazugságokat fog terjeszteni rólad ha nem fizetsz neki.

Akkor is ezt mondd ha tényleg van vaj a fejeden mert ugyan hogy bizonyítaná be a szüleidnek hogy igazakat mond?

Mindenféleképpen szülők + rendőrségi feljelentés a tetű ellen mert ez bűncselekekmény!

2020. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
Szóval így elolvasva mindezt nem csak kihasznál, de kb zsarol is, szerintem mondd el egy megbízható embernek és ne adj neki több pénz
2020. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
64%

És a 35-ösnek igaza van.

Ritka ostoba vagy, erre tényleg nem lehet mást mondani.

Szedd össze magad, ne fizess és ne félj attól mit hord össze rólad!

2020. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!