Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik volt osztálytársam...

Az egyik volt osztálytársam hetente pénzt kér tőlem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha hetente elég sok pénzt kérnek tőlem?

És ha nem kap pénzt akkor összeveszik velem az interneten.Ha kap pénzt akkor meg jó barátok vagyunk.

Ja és az én félelmeimmel vág vissza de hogy ő vele ez meg is történik közben meg hazudozik nekem szerintem össze vissza.Most azt hazudta nekem hogy őt kirakták otthonról mert pénzt elhagyott most az én fizetésemből akar pénzt szerezni és abból akar megélni albérletbe.Mit csináljak?Mikor hagyja abba a pénz kéregetést?



2020. jún. 13. 15:16
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ez már megint beszólás egyáltalán nincs benned empátia azt nem olvastad hogy most nem adok neki?Inkább szólok valakinek?
2020. jún. 14. 18:50
 42/45 anonim ***** válasza:
Én annyit gondolok, hogy félsz a következményektől. Inkább ne érdekeljen, és ha továbbra is ad pénzt neked, akkor szólj komolyan egy felnőttnek!
2020. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
* kér pénzt tőled. bocsi. automata javító...
2020. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Empátia?

Egyébként volt bennem, sőt, mindenkiben volt, akik még az előtt írtunk neked hogy kegyeskedtél az igazat leírni.


A 38-asra válaszolj légyszi.

Amúgy nekem, nekünk tökmindegy mennyire vagy életképtelen szerencsétlenség. Fizess évekig, mi lesz.rjuk.


Minden percet sajnálok amit rád vesztegettem el, pedig tényleg segíteni akartam azzal hogy lehordalak hogy felnyissam a szemed. Hogy szólj a szüleidnek hogy zsarolnak és tönkre akarnak tenni, és hazudj is nyugodtan ha kell, úgyse tudja a szemétláda bizonyítani amiket rólad terjeszt.


De fizess csak okoska, és maradj mindig ilyen önérzetes.

2020. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2020. jún. 15. 05:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!