Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik volt osztálytársam...

Az egyik volt osztálytársam hetente pénzt kér tőlem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha hetente elég sok pénzt kérnek tőlem?

És ha nem kap pénzt akkor összeveszik velem az interneten.Ha kap pénzt akkor meg jó barátok vagyunk.

Ja és az én félelmeimmel vág vissza de hogy ő vele ez meg is történik közben meg hazudozik nekem szerintem össze vissza.Most azt hazudta nekem hogy őt kirakták otthonról mert pénzt elhagyott most az én fizetésemből akar pénzt szerezni és abból akar megélni albérletbe.Mit csináljak?Mikor hagyja abba a pénz kéregetést?



2020. jún. 13. 15:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen téged! Ne adj neki semmiképpen pénzt. Ő kérjen kölcsön a szüleitől. De ne tőled. Ha továbbra is kér, akkor szólj egy felnőttnek.
2020. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
74%
Minél előbb próbáld meg kizárni őt az életedből. Csak arra vagy jó neki, hogy pénzt szedjen ki belőled...Tudom, vagyis inkább csak gondolom hogy nehéz lehet mert a sorsáról is lehet szó, de nincs annyira rászorulva a pénzedre, mert simán mehetne dolgozni is. Te pénzed, nem vagy neki köteles adni.
2020. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
82%
Jól látod, kicsalja a pénzed. Egy hazudozó csapdájában vergődsz. Semmi sem igaz, amit magáról kamuzik neked. Eszköz vagy a kezében, a hátad mögött kinevet. Nagyon sok ilyen ember lesz még az életedben (mindenki életébe betoppannak lehúzós csibészek), semmid sem marad, ha mindenedet odaadod a tolvaj csalóknak.
2020. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Még azt is mondta hogy ne mondjam ezt el senkinek se a pasimnak se az apukámnak meg a barátnőmnek se,ő előttük úgy adja ki magát hogy sose kér pénzt csak amikor nincsenek ott akkor kell neki a pénz.Ez csalás már nem?Ez a volt osztálytársam szerintem egy igazi kamus csaló.
2020. jún. 13. 16:36
 15/45 A kérdező kommentje:
Már úgy értem a barátaim előtt így adja ki magát.Köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 13. 16:38
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg igenis mutasd meg egy felnottnek az uzenetvaltasokat!Jobb, ha minel tobben tudjak, hogy milyen ember.


Es ne erdekeljen, ha hajlektalan lesz, amennyi energiat a keregetesbe fektet, azzal mar reg talalhatott volna munkat.

Akarmit.

Csak lusta.

2020. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Itt is ugyanazt hallottad mindenkitől: egy hazudozó csaló kerített a hálójába. A legfontosabb, hogy ne akarj vele jóban maradni ezután! Semmiképp ne kerüld el a konfliktust! Ha nem sérted meg jól, sosem fog leszállni rólad, nem szabad udvariasnak meg szelídnek maradnod! Amíg kulturáltan beszélsz vele, addig a zsákmányának fog tekinteni!
2020. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Még egy tanács: neten, telefonon, emilben AZ ÖSSZES ismerősödnek írd meg pár szóban, hogy vigyázzanak vele, mert pénzt tarhál, lehúzós csaló!
2020. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Régi mondás: Oldja meg mindenki a maga problémáját. (ezt kell neki mondani)
2020. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Fú de kinyílt a bicska a zsebemben!!

Egyet jól véss az eszedbe: NEM VAGY ÉRTE FELELŐS!

Ne hagyd magad zsarolni.

Ha még 18 alatti akkor a gyámhatóságnak kell bejelenteni hogy az utcán van (bár ez szerintem kamu).


Te dolgozol? Mennyi pénzt szoktál neki adni és milyen időközönként?


Soha többé ne adj neki, bármivel is fenyeget. Ha a szüleivel él akkor mondd el nekik hogy mennyivel tartozik neked és állítsák le.

2020. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!