Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik volt osztálytársam...

Az egyik volt osztálytársam hetente pénzt kér tőlem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha hetente elég sok pénzt kérnek tőlem?

És ha nem kap pénzt akkor összeveszik velem az interneten.Ha kap pénzt akkor meg jó barátok vagyunk.

Ja és az én félelmeimmel vág vissza de hogy ő vele ez meg is történik közben meg hazudozik nekem szerintem össze vissza.Most azt hazudta nekem hogy őt kirakták otthonról mert pénzt elhagyott most az én fizetésemből akar pénzt szerezni és abból akar megélni albérletbe.Mit csináljak?Mikor hagyja abba a pénz kéregetést?



2020. jún. 13. 15:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

20-as vagyok, remélem nem félreérthető, nem te kamuzol hanem a kis csalóra értettem.


Hány évesek vagytok? Szülőkkel éltek? Középiskolások vagytok? Egyetemisták? Vagy dolgozó korú felnőttek? Te dolgozol hogy van pénzed másnak is adni?

2020. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Már elmúltunk 18 évesek de még mindketten a szüleinkkel élünk.köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 13. 17:57
 23/45 A kérdező kommentje:
És már mindketten dolgozó korú felnőttek vagyunk nekem rendes munkahelyem van de a fizetésem kevés hogy eltarcsak egy másik embert is.
2020. jún. 13. 17:58
 24/45 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszokat, így már érthetőbb de a lényegen nem változtat.

Nem tartanék el semmilyen munkaképes felnőtt embert. Még a legjobb barátnőmet se, még akkor se ha ő a világ legrendesebb, legcukibb embere.

Nálatok ráadásul erről szó sincs mert ez egy élősködő szemétláda aki fenyegetőzik és zsarol. De amúgy tényleg nem értem miért adsz. Miért olyan fontos hogy ne haragudjon meg és ne tűnjön el az életedből? Ez az amit nem fogok fel. Szemmel láthatóan eleged van belőle és átlátsz rajta. Akkor meg miért adsz ahelyett hogy örülnél ha megszabadulsz tőle?


És ne féltsd, az ilyen talál másik balekot akinek szívhatja a vérét.


Akkor sem adnék pénzt ha öngyilkossággal vagy prostitúcióval fenyegetőzne. Csináljon amit akar.

Még hogy abból akarjon albérletben élni amit tőled zsarol ki! A Holdig rugdosnám a helyedben, csak hogy finom legyek és nőies.


Ha az utcán végzi prostiként arról sem te tehetsz!!

2020. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Ja és a válasz az eredeti kérdésed utolsó mondatára: soha nel fogja abbahagyni a kéregetést amíg adsz neki. Ebben ne reménykedj.
2020. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Azért adtam eddig hogy hátha békén hagy utána egy darabig,de sajnos már hetente én idegeskedek ezmiatt,hogy tudok e adni vagy nem.Én így nem tudok normális életet élni.
2020. jún. 13. 19:06
 27/45 anonim ***** válasza:
Ez nem barát! Csak kihasznál! Addig fogja csinálni, amíg hagyod. Állj a sarkadra. Milyen barát az, aki csak akkor "barát" ha pénzt adsz neki? Eszem megáll! Küld el a fenébe! Lúzernek néz sajnos.
2020. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Személyes kapcsolatban vagy vele?

Ha innentől közlöd vele, nincs több pénz, tud-e neked személyesen bármiben ártani?

2020. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Írd össze, ami pénzt eddig adtál neki, és küldd el az összesítést, hogy most neked van pénzre szükséged, mikor tudja ezeket visszafizetni neked? Vagy mondjon kezest, aki helyette visszafizeti.

Soha többé nem hallasz róla azután.

2020. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Kérdező amit a 26-ban írtál


Mi a büdös francot kell ezen idegeskedned?!?!

Hajtsd már el a vérbe!! Miért KELL neki adnod??

Nem válaszolsz arra hogy mi a f@xom történne akkor ha elzárod a pénzcsapot, miért baj hogy akkor eltűnne?


Minden hozzászólásoddal egyre életszerűtlenebb a történet. Szerintem te a leglényegesebbet elhallgatod előlünk.


Te fiú vagy, ő lány és d.god.


Vagy 2 lány vagy 2 fiú vagytok és ő zsarol téged valamivel, azért "kell" fizetned.


Más magyarázat nincs erre. Ember nem lehet ennyire degenerált hogy azon rinyáljon hogy mi van ha nem tudja pénzelni a barátját.

2020. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!