Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire lehet valaki igaz...

Mennyire lehet valaki igaz barátnő ha egy kalssz ajándékra sajnál 4 ezret?

Figyelt kérdés

Ez az ajándék elég ritka, h&m márka. Rég volt üzletekben most már nincs.

Én sem szoktam több ezret költeni ajándékra, de ha találok valami ritkaságot amit tudm hogy a barátnőmnek nagyon tetszene, azt biztos megvenném.

Egyetemistákról van szó, diákmunkából származó keresettel.



2020. nov. 25. 08:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérd a szüleidtől. Azért megmondom őszintén, hogy én a normális keresetemből se gazdálkodnék ki 4000 forintot minden barátomra, ez abszurd. Diákként főleg nem tudtam volna megengedni magamnak. Egyébként eltévesztetted a szót, mert ez nem igényesség, max. igazságosság, ha mindenképp öntömjéneznéd magad. Vagy kicsinyességre gondoltál? Mert eléggé kicsinyes azon nyávogni, hogy egy barátnőd nem vesz meg valamit neked. Ja, meg egyenlőségjelet tenni barátság és anyagi ráfordítás közé. Ez mérföldekre van attól, hogy valaki igényes önmagára. Aki igényes, annak van stílusa, ez pedig rettenet stílustalan.
2020. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy sajnálja? Megkérted, hogy azt vegye meg neked és ő azt mondta, hogy nem veszi meg?

Csak én nem értem? :S

2020. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Magára azért eléggé tele a gardrób különféle csili-vili cuccokkal.
2020. nov. 25. 10:32
 14/27 A kérdező kommentje:
De le*szarom, egy év múlva úgyis elköltözik a barátjához ami az ország másik végén van, akkor úgyis befuccsol a barátság.
2020. nov. 25. 10:42
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Te azért nagyon el vagy tájolva a barátságról minden téren. Szerintem ez neked csak egy divat. Az egyik legpofátlanabb dolog a világon mások pénztárcájában nyúlkálni, azaz azon csámcsogni, hogy neki mennyi van és mire költi a pénzét. Meg mert önmagának megvesz dolgokat, elvárni hogy neked is megvegyen! Egy barátnő nem felel a te jólétedért, etetésedért, felöltöztetésedért! Te nagyon fordítva ülsz a lovon és akkor finoman fejeztem ki magam!
2020. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
En mar meg sem lepodom. Na jo, egy picit.
2020. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem válaszolnál a 12-esre? Vagy akkor kiderül, hogy csak kamu az egész? :D
2020. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%

Rá írtam a kérdezőre és ez a felhasználó már írt ki kérdést ahol más sztorit adott elő, hogy a nője megcsalja(?) És elvileg ő pasi.


Undorító komolyan. Ráértek karantén idő alatt kitalálni hülyeségeket. A felhasznalo neved is pasi név 🙄

2020. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmad sincs a barátságról kérdező, ha lenne akkor nem mérnéd szaros ajándékokban. Maradj csak ilyen önző, korlátolt hiszigép, aztán csodálkozz, miért tűnik el mellőled mindenki.
2020. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
88%
Az ciki, hogy a pénz értékén nézzük az ajándékot...
2020. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!