Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire lehet valaki igaz...

Mennyire lehet valaki igaz barátnő ha egy kalssz ajándékra sajnál 4 ezret?

Figyelt kérdés

Ez az ajándék elég ritka, h&m márka. Rég volt üzletekben most már nincs.

Én sem szoktam több ezret költeni ajándékra, de ha találok valami ritkaságot amit tudm hogy a barátnőmnek nagyon tetszene, azt biztos megvenném.

Egyetemistákról van szó, diákmunkából származó keresettel.



2020. nov. 25. 08:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Hú, de nehéz az emberekkel.😂 Mindegy mi mit írunk, mert nem veszed az adást úgy se, jönnek a "De" meg a "de" válaszaid. Tudod mit? Szar barátnő.
2020. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"De le*szarom, egy év múlva úgyis elköltözik a barátjához2

ha így beszélsz róla, lehet a legigazibb barátnőd, ám te a legádázabb ellensége vagy.

Asztal felett mosolyogsz, aztal alatt bokáját rugdosod.

2020. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Te lány vagy, vagy fiú? Ha fiú vagy, nem kérhetsz olyat, hogy vegyen neked a barátnőd bármit is, legfeljebb utalhatsz rá, hogy neked az a dolog tetszik, aztán vagy megveszi, mondjuk, karácsonyra, vagy nem. Ha lány vagy, és a barátnődtől kérsz valamilyen ajándékot, akkor ezt nem is értem. A barátnőd megkérdezte, hogy mit szeretnél névnapodra v. születésnapodra? Tőlem is meg szokták kérdezni, de én ilyenkor azt mondom, hogy amit gondolsz. Ha egyetemisták vagytok, akkor 4000 Ft nagy pénz.
2020. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%
Miert pasi a felhasznalo neved?es korabban miert irtal ki labfeiteses kerdest akkor is irtam privit valaszoltal is. Most ezt nem ertem. Megint egy kamu kerdes. Te nagyon nem vagy..normalis
2020. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%

nem olvastam végig a válaszokat, de kérlek olvasd el az 5 szeretetnyelv című könyvet (vagy ami erről szól)... na amúgy röhej , mert én pont ezt a könyvet szerettem volna megvenni a barátnőmnek az esküvőjére aztán inkább nem is mennék bele, hogy milyen nehéz anyagi helyzetbe kerültem (covid-3 hónap otthon-kormánytámogatás) és a sok kiadás mellett amibe a koszorúslányruha, lánybúcsú, esküvő került egyszerűen nem volt már pénzem megvenni még pluszban ezt a pár ezer frontos könyvet....

na hát a barátnőm kolléganője megvette neki....

rosszul esett , mert tulajdonképpen én már kb egy évvel előtte eldöntöttem , hogy ezt a könyvet veszem meg nekik, mégsem tudtam megvenni, és az a lány megvette..

Most ettől én nem hiszem , hogy rosszabb barát lennék, mert nem ezen múlik....

sajnos ebben az ajándékban is pl amire utalni akartam a könyvvel is , hogy ha nem hasonlít a szeretetnyelvetek, akkor nagyon el tudtok menni egymás mellett egy párkapcsolatban egy barátságban stb stb..

Sajnos párszor már kerültem kellemetlen helyzetbe ajándék vásárlás miatt, és ez miatt meg is fogadtam, hogy soha többet nem veszek együtt ajándékot mással, csak egyedül, mert nagyon kellemetlen tud lenni, ha neked egyszerűen nem fér bele az adott összegű ajándék és kínos amikor ezt meg kell mondani a másiknak, hogy figyu szerintem az olcsóbbat vegyük..

Nekem egyáltalán nem számít az ajándék ára...

a szándék a lényeg, egy kis apróság bármi jó lehet...

akinek ezen múlik egy barátság, azt nagyon nem tudom megérteni...

Juliskától az 500 ftos ajándék lehet többet ér mint Mariskától a 20 ezer forintos...már ha érted mire gondolok...:D

soha ne várj el ajándékot senkitől...

ha szeretnél valamit akkor max nyisd ki a kis szád és mond el a másiknak, hogy te azt az ajándékot szeretnéd...max a másik megmondja, hogy ez neki nem fog beleférni...

2020. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Számító alak vagy, kérdező!

Te írtad: "Magára azért eléggé tele a gardrób különféle csili-vili cuccokkal." [#13]

Tehát, ha saját pénzén vesz magának valamit, akkor neked is jár a kinézett ajándékod?

Ha így viselkedsz igasz barátnőddel, örülhetnek ellenségeid, mert rájuk már nem marad erőd.

2020. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
85%
Úgy látom neked eléggé van pénzed, ha már így előre bespájzoltál ajándékokkal, na de akkor mi tart vissza attól, hogy ezt a bizonyos dolgot megvedd magadnak?
2020. dec. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!