Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A tiszteletlensèg jele ha...

A tiszteletlensèg jele ha sètálunk, de mindig előttem megy?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1,5 ève van egy fèrfi barátom. Ebből 2 hónapot voltunk együtt, de nem működött. Örökös problèma a rèszemről, hogy nem tud mellettem menni az utcán. Vagy èn vagyok lassú vagy ő siet. Nem tudom, de úgy gondolom a sètának pont nem az a cèlja mintha a járatra futna az ember vagy teljesítmèny túrázna. Milliószor beszèltem vele erről, engem ez nagyon zavar, de ő csak azt hajtogatja, hogy amíg nem mondtam, èszre sem vette, ès ezelőtt soha, senki nem mondott ilyet neki. Èn pedig ezt úgy èlem meg hogy, megy előttem, egyszercsak hátranèz hogy megvagyok-e, nyugtázza magàban hogy igen, ès megy tovàbb.
2023. márc. 22. 10:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%
Vedd fel vele a tempót. Ha mögötted menne akkor meg az lenne a baj mert tuti nézi a segged..
2023. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
31%
Pár napig nem voltam. Azt hittem változott valamit az oldal. De menthetetlen a társadalom.
2023. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%

Az bizony, ez nagyon domináns magatartás.

Ha jó neked a második sorban lenni, tarts ki mellette, de ha nem, most lépj le.

2023. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

egycsaj

Pedig már úgy hiányoztál… rendesen örültem, hogy nem látom a badarságaidat a kérdések alatt.

2023. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi miatt szakítani...én mindig gyorsan megyek, a barátom lassan, gond nélkül működik a kapcsolatunk. Tiszteljük egymást, csak más tempót szeretünk
2023. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nem emiatt szakítottunk egykor. Ennek ehhez semmi köze.

De egy sètának pont az a cèlja hogy egymás mellett menjetek. Máskülönben egymás elè/mögè kiabálva beszèlgettek? Vagy mi az elképzelés? 🤔

2023. márc. 22. 10:32
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

4.

Mindenki úgy lát engem, ahogy éppen van. Lehet utálni, lehet szeretni. Mindkettő a másik fejében van. Ettől én még olyan jól megvagyok. 😘

2023. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Hát én szólnék neki, hogy ha neki mindegy, hol ott vagyok-e, akkor inkább otthon döglök. Ez annyira alap dolog, hogy igazodom a másikhoz, de sokan a kicsi gyerekeiket is rángatják felnőtt tempóban.
2023. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
43%

#7:

Hja, negatív celebnek lenni egy anonim fórumon aztán jó dolog. 😏

2023. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%
Mi is igy sétálunk, más a tempónk, így már nem is szeretek sétálni menni az illetővel, lemaradva kiabáljak utána, csak azért, mert neki hosszú a lába és nagyokat lép nem is séta.
2023. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!