Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A tiszteletlensèg jele ha...

A tiszteletlensèg jele ha sètálunk, de mindig előttem megy?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1,5 ève van egy fèrfi barátom. Ebből 2 hónapot voltunk együtt, de nem működött. Örökös problèma a rèszemről, hogy nem tud mellettem menni az utcán. Vagy èn vagyok lassú vagy ő siet. Nem tudom, de úgy gondolom a sètának pont nem az a cèlja mintha a járatra futna az ember vagy teljesítmèny túrázna. Milliószor beszèltem vele erről, engem ez nagyon zavar, de ő csak azt hajtogatja, hogy amíg nem mondtam, èszre sem vette, ès ezelőtt soha, senki nem mondott ilyet neki. Èn pedig ezt úgy èlem meg hogy, megy előttem, egyszercsak hátranèz hogy megvagyok-e, nyugtázza magàban hogy igen, ès megy tovàbb.
2023. márc. 22. 10:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
21%

Mondjuk mi lenne, ha te is alkalmazkodnál és nem csak tőle várnád el?

Én is hülyét kapok azoktól, akik pingvin tempóban totyognak.

2023. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj utolsó de lassabban menni könnyebb mint rohanni annak akinek nem ez a tempója

Pláne egy férfi mellett ha az egy lépéssel megtesz annyit mint a lany 3-mal

Én nem sétálok olyannal aki képtelen igazodni. Mondjuk én tudok gyorsan is ha kell de én lassitok ha a másik nem birja

2023. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 156 centivel kicsi vagyok, a lábaim is rövidebbek, mint a barátnőimnek, egyik 178, másik 183 centi, és mégis tudnak hozzám igazodni. Senkinek nem élmény, ha én loholok meg izzadok, és ugráló hangon próbálok kiszuszakolni egy mondatot.
2023. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%

A séta pont arról szól, hogy együtt mennek.

Olyan sebességgel, ami még mindkettőjüknek jó.

Én kifejezetten gyorsan szoktam menni, ha egyedül vagyok, viszont tudok bárkivel sétálni is.


A párodnak is ezt kellene megtanulnia.

2023. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
35%
Íme megint egy olyan kérdés, aminél fontos lenne tudni a kérdező ivari hovatartozását, mert férfi barátja nőnek meg férfinek is egyaránt lehet. Végül is mindegy, csak miért kell felhánytorgatni, hogy van egy "úttörő" (a szó szoros értelmében), aki megvéd a szembe j9övő oroszlántól ?
2023. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
11-es: Nem pingvin módban haladok, azèrt túlozni nem kell. De ha te azt szereted hogy a másik után loholsz, ès úgy èrzed mintha szamára ott sem lennèl, akkor hajrá.
2023. márc. 22. 14:40
 17/30 A kérdező kommentje:

15-ös: Szövegèrtèsed konkrètan egyenlő a nullával. A leírásban szèpen elmondtam hogy van egy fèrfi barátom, akivel 2 hónapot együtt voltam korábban. Valószínűsítem hogy nem vagyok homár. 😵‍💫

De a gyengèbbek kedvèèrt: Èn 30/N ő 37/F

2023. márc. 22. 14:43
 18/30 anonim ***** válasza:
36%
Alapbol azt se ertem minek logsz exel, de igy meg foleg ha ilyeneken megy a vita.. enis gyorsan szoktam setalni szal tudom h tuti neki is idegesito h folyton rad kell varni, hamarabb elindulni stb
2023. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Mert nekünk egy barátságból lett egy 2 hónapos kapcsolat. Megpróbáltuk, nem működött egyèb más dolgok miatt, elengedtük ès maradtunk barátok. Attól mèg egy jó ember hogy van egy idegesítő szokása, vagy több. Nekem is nyilván van. Mindenkinek van. De itt az a kèrdès inkább, hogy erről hogyan szoktassam le? Hogyan vèssem az eszèbe hogy "hahó, itt vagyok, ne rohanj már, nem kerget a tatár". Hiába mondtam neki, nem látja át ès kèptelen változtatni ezen. 🤷‍♀️
2023. márc. 22. 15:42
 20/30 anonim ***** válasza:
Hat vagy magadat szoktasd ra a gyorsabb tempora. Ugytunik ez teged jobban zavar mint ot
2023. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!