Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A tiszteletlensèg jele ha...

A tiszteletlensèg jele ha sètálunk, de mindig előttem megy?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1,5 ève van egy fèrfi barátom. Ebből 2 hónapot voltunk együtt, de nem működött. Örökös problèma a rèszemről, hogy nem tud mellettem menni az utcán. Vagy èn vagyok lassú vagy ő siet. Nem tudom, de úgy gondolom a sètának pont nem az a cèlja mintha a járatra futna az ember vagy teljesítmèny túrázna. Milliószor beszèltem vele erről, engem ez nagyon zavar, de ő csak azt hajtogatja, hogy amíg nem mondtam, èszre sem vette, ès ezelőtt soha, senki nem mondott ilyet neki. Èn pedig ezt úgy èlem meg hogy, megy előttem, egyszercsak hátranèz hogy megvagyok-e, nyugtázza magàban hogy igen, ès megy tovàbb.
2023. márc. 22. 10:18
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ez a figyelmetlensèg ès tiszteletlensèg jele. Ha neked van egy legjobb barátod, vagy családtag, bárki, ès csinál olyat amivel nem tudsz azonosulni, akkor minden esetben te fogsz alkalmazkodni?
2023. márc. 22. 16:05
 22/30 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem túlgondolod :)

Rengeteg barátom van aki lassabban/gyorsabban megy nálam.

Semmi tiszteletlen nincs ebben, minden embernek más a kényelmes tempója.

Ha nagyon zavar akkor beszélj vele és kérd meg hogy várjon be, vagy ha nem kínos akkor vsak menjetek kézenfogva

2023. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
20%
Mert az nem figyelmetlenség és tiszteletlenség, hogy kizárólag tőle várod el, hogy alkalmazkodjon, ugye?
2023. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
37%
Volt egy bnom aki nagyon lassan setalt. Kivoltam tole. Ha neked pl egy rokkant nyugger tempojat kene felvenni teged is idegesitene
2023. márc. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
73%

Egyetértek veled, tiszteletlenség, bunkóság. Ő tud lassabbam menmi, te viszont nem tudsz gyorsabban.

Az én férjem is sokszor kiidegel emiatt, vsgy a kollégáim. Átérzem, totál megalázottnak érzem magam én is ettől, hogy nem akar alkalmazkodni, csak én.

Ha valaki nemxtud gyorsan memni, akkor el kell fogadni. A nagymamát is otthagyjuk? Ugye nem.

2023. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Akinek nincs betegsege meg nem 80 eves az tud gyorsabban setalni ha akar.. ugyanolyan szar lassitani is ha nem az a tempod
2023. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem ugyanolyan szar lassítani, ez hazugság. Nem tudok futni kb. És kapkodni a levegőt, izzadni és figyelni a labamra, hova lépek, rohadtul rosszul gondolod. Lassan menni fizikailag nem megterhelő, rohadtul nincs egálban a kettő. Őnzőség inkább, hogy leszarom a másikat, ezt úgy hívják.
2023. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
57%
De nagyon idegesito ugy menni, akaratlanul is ujra felgyorsul az ember, meg minek erolkodni.. nem passzol mindenki mindenkivel, szetmentetek es megvan oldva.
2023. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, de primitív vagy. Az is idegesítő, ha a másik után rohansz.
2023. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a gyorsabbnak kell alkalmazkodnia - és, ha erre képtelen, akkor nem illenek össze.
2023. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!