Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltak barátaid, akikkel...

Voltak barátaid, akikkel megszakítottad a kapcsolatot, vagy ők szakították meg veled? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Engem már ignoráltak, építettek le többször is. Eleinte rosszul esett, de ma már egyáltalán nem érdekel.

Meguntam, hogy folyamatosan meg kellett felelnem mindenkinek.

Hogy elkéstek, vagy lemondták a talit az utolsó pillanatban.

Hogy folyton számonkértek és magyarázkodnom kellett mindenért.

Hogy mindig ment a sértődgetés, a hiszti, a rinyanyafi..

Meguntam, hogy nem lehetek önmagam, folyton szerepeket kellett játszanom, hogy elfogadjanak és ne utáljanak ki.

Most már nincsenek barátaim, igényem sincs rá. Nekem a barátság már teher lenne. Így vagyok boldog. :) Végre önmagam lehetek!



febr. 8. 16:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom...ez már konkrét magyarázatra szorulna,azt meg nyilván nem kérhetek egy idegentől.

Ha látnám a példákat az életedből,boztosan kiszúrnám,mi a gond.

Mindenesetre,akkor ezt az egyedül töltött időszakot fordítsd az önismeretre,ha a többieket ismerni véled már.

Én is gonosznak vagy inkább rossznak tartom az emberek nagy részét,de azért van még egy leheletnyi vékony réteg,akikért érdemes kűzdeni,és remélem,bennük is van még annyi erő,hogy kihúzzák a világot ebből a pöcegödörből,és visszafordítsák azt,ami már megjavíthatatlannak tűnik.

febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!