Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kedvelem a párom barátait,...

Nem kedvelem a párom barátait, ismerőseit. Már meg is jegyezte, hogy nem kéne gúnyolódnom, megjegyzéseket tennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolatunk. Egy dologban nagyon különbözünk, hogy nekem kevés barátom, ismerősöm van, mivel én mindig is megválogattam, hogy kikkel haverkodjak. Én szerény, őszinte emberekkel vettem mindig körbe magam. Az ő haverjai többsége meg hencegők, irigyek, pökhendik. A többségük aszerint ítéli meg az embert, hogy milyen ruhája, milyen órája, kocsija van, miközben az ő zsebükben is alig lapul pár forint. Látszatemberek. Nem vagyok az a blamálós fajta, de múltkor is mikor néztük a FB-ját, kicsúszott a számon egy hölgy ismerősére, hogy "ez mekkora ri**nc."

Rám is szólt, hogy nem kéne így beszélnem másokról.

Igazából nem is járunk szórakozni a haverjaival. Mondtam neki, hogy menjen bármikor, de én nem tartok vele. Mikor voltunk együtt, én már majdnem a plafonra másztam egyik barátja nőjétől, nem értettem mit lehet egy órát dumálni a műkörmökről. Nekem van, ápolt a kezem, és ennyi. Nincs tovább. Ő meg annyit szónokolt már róla, hogy halálra untam magam. Mikor meg filmekről, vagy hírekről kezdtünk dumálni, csak hallgatott, mint a kukamatyi. Egy másik "barátnője" meg az óriási mellei, vastag karja, óriási hasa ellenére felvett egy szerintem rá kicsi ruhát, amiből buggyant minden. Mikor a pasim elmesélte, hogy a csaj hajtott rá pár éve, kicsúszott a számon, hogy "ez a kismalac?" Vagy az egyik barátja, aki hencegett, hogy 600 eurós telefonja van. Közöltem a sráccal (gyári munkás), hogy hát nekem is volt Iphone-om, és logisztikus léttemre sem használtam ki, le is cseréletem egy gombos, egyszerűbb ketyerére, mert ezeket a telefonokat szerintem nem ilyen földönfutóknak tervezték, mint mi vagyunk. Na, emiatt is én voltam a bunkó. Nem a srác, aki hencegett. Sosem voltam ilyen, magamon is csodálkozom. De irritálnak. Nyeljem be, vagy legyek önmagam? Nem tudom..



#hencegők
2013. júl. 9. 10:51
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

ma 11:29


Igazad lehet, már gondolkodtam rajta, hogy szörnyen viselkedem. Meg is fogadtam, hogy a fogam mögött tartom a nyelvemet, de egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne tegyek valami csípős megjegyzést.

Ilyen embereket én mindig is kerültem, ignoráltam. Most meg úgy érzem, hogy a számba tolja őket, rám vannak erőltetve, és nagyon nem tetszik ez nekem. Talán ezért is van ez a nem túl szerencsés hozzáállásom.

2013. júl. 9. 11:34
 12/32 anonim ***** válasza:

De szívesen lennék veled olyankor, amikor a megjegyzéseidet teszed! :)


Elhiszem, hogy jogosak, de gondolj a párodra! Neki bántó.

2013. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
17%

Ne haragudj, de ritka irritáló vagy. Nekem is óriási melleim vannak és hasam, elég duci vagyok, ehhez képest kelendő vagyok a férfiak között. Neked bizonyára egy kismalac lennék, amennyire felszínes vagy. A férjemnek pedig én vagyok az Istennő, ezt mindennap mondja és bizonyítja is.

Bunkó vagy és lenézed az embereket.

Lehet, hogy szerény emberekkel veszed körbe magad, de te nem vagy az, ellenben pökhendi, látszatember. Az alapján ítélsz embereket, hogy mekkora a hasuk vagy mi a munkájuk.

Igaza van a párodnak, nem kéne így beszélned másokról. Nyeld vissza a vitriolos megjegyzéseid, és szerényedj le egy kicsit.

2013. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Úgy látom, hogy szövegértelmezési problémáid vannak.

Azért mondtam a "kismalacra", hogy malac, mert cca. 90 kg-os létére magára erőszakol M-es méretű toppokat, amiből kilóg minden hája, meg a nagy melle, és közben ő kritizál másokat, és úgy dobja magát, mint egy toppmodell. Ha normálisan viselkedne, eszem ágában nem lenne kismalac, vagy Miss. Röfi jelzőkkel illetni. De egyszerűen annyira idegesítő, hogy hogy az már elnézhetetlen. Hát, ha te is ilyen "istennő" vagy, akkor csak gratulálni tudok :)

2013. júl. 9. 12:58
 15/32 anonim ***** válasza:
17%

Nem azért vagyok. Csak unom már, amiért a nagyobb méretű nőket lefitymálják, holott nem ezen múlik a boldogság.


A "kismalac" bármikor le tud fogyni, te viszont nem változtatsz. Melyik a rosszabb? Szerintem a te stílusod....

Ja és a párod haverjaihoz semmi közöd, és csak óvatosan ezzel a beszólogatással, mert aztán oda jutsz, hogy lecserél a kismalacra vagy a ri**ncra, mert azoktól több kedvességet tapasztal... ;´)

2013. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:

A 13-as tökéletesen leírta. Nincsenek szövegértési gondjai. Tudod aki a leghangosabban mondja, hogy jó ember, az a legnagyobb g*ci, aki a leghangosabban mondja, hogy normális, az a hülye. Ez mindig így van.

Lehet hogy az a "hülye" gyári munkás iphone-nal a kezében hamarabb menne a barátod segítésére (vagy más embernek), mint te.

Mennyi ilyet láttam már te szent ég.

Egy megkeseredett ember vagy, semmi több. Jártam már ilyen lánnyal is (nem is eggyel sajnos), elég is volt belőlük.

Inkább a műkörmös hallgatom egy életen át, mint téged.

2013. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nem akarom elmondani, hogy ilyen, meg olyan irritáló vagy, Kérdező, mert ezt már elmondták, meg ez amúgy sem igazi segítség. Én sem feltétlenül segíteni akarok, de észrevettem, hogy egy másik irányból még nem közelítettük meg a problémádat. Három barátból, akit példának felhoztál kettő nő volt. És úgy olvasom, hogy a legtöbb problémád a barátod női barátaival van. Ráadásul az egyiknek régen még tetszett is, és a mai napig szimpatizálnak. Lehet, hogy én értelmezem rosszul, de nekem úgy hangzik ez, mintha a sorok között féltékenység bújna meg. Először ezt kéne felszámolnod magadban, és utána máris oldottabb lennél.
2013. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

15-ös!!!


A "kismalac" bármikor le tud fogyni,


Nem ez a gond! Hanem a kis méretű felsőkből kilógó háj.....

Nem fogyni kell, hanem az alkatnak megfelelően öltözni!

Most ezt a beszólását a kérdezőnek ne minden túlsúlyos nő elleni támadásnak vedd!

2013. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
18: Értem, hogy mire utalsz. Nos, rengeteg lányt látok az utcán, vékonyak, de löttyedtek. Szoros csípőfarmert vesznek fel, és a farmeren felül lóg ki a hájuk. Akkor ők is kismalac kategória?
2013. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Igen, az a kategória. Nem az alakjának megfelelően öltözik.
2013. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!