Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság extrákkal?

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem olyan regen volt egy ilyen kapcsolatom. Teljesen titokban csinaltuk es annyira hihetetlenul elveztem azt az izgalmat, a titkolozast mint meg semmit az eletben. Voltak mar parkapcsolataim de ezutan ugy erzem hogy soha nem akarok tobbet. Es ez az ami megijeszt. Aki atelt mar ilyen kapcsolatot, o is hasonloan erezte magat? Csak mert en most h vege lett olyan uresnek erzem magam, es csalodottnak mert tudom h evekbe is beletelhet ameg talalok masik olyan lanyt aki kaphato erre. Nem beszelve arrol h miutan rajottem arra hogy egy ilyen kapcsolatban mennyivel jobban erzem magam mint egy parkapcsolatban, igy azoktol is kegyetlenul elment a kedvem... Mondja valaki legyszives h ez az erzes egyszer elmulik. 18/F 😞

2017. júl. 11. 23:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Azért kell a nehézségeket is vállalni, mert te tegyük fel nagyon szeretsz szexelni azzal a lánnyal és gondolom nem akarod, hogy mással is szexeljen, de miért ne tehetné? Nem vagytok együtt, ő közben bárkivel szexelhet, sőt össze is jöhet mással, ezért kell vállalni a felelősséget és kapcsolatban lenni. Ha meg téged nem zavar, hogy más is dug vele akkor ne is legyen barátnőd, mert a végén még ott se fog zavarni.
2017. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Én pont így voltam , de a tovabb lépéshez segített az, h kerestem másokat szexre. Igy könnyebb volt, a szex meg nélkülözhetetlen hosszabb tavon.

Járj bulizni, ismerkedj. Csomó csaj kapható ilyenre!


20/l

2017. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12: Úr Isten, ennyire már senki nem lehet pitsa.... 😁
2017. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

Ja hat persze .. A sok szent apáca ...

A szex igenis fontos! Ha meg találsz vkit akivel jo , akkor miert ne? :D

2017. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Fontos? Akkor Bear Grylls mért nyúzzak meg a szarvast, és mért eszi meg ha magára marad a vadonban? Meg kellene dugnia...
2017. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*nyúzza
2017. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14. De mégis milyen áron?
2017. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!