Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ténleg rossz ember vagyok?...

Ténleg rossz ember vagyok? 😢

Figyelt kérdés

Sziasztok az a helyzet hogy 8-os lány vagyok.

Az osztájban csak 6 lány van ezért elég jobbam vagyunk.

Nos az egyiknek elég rossz a háttere ezért sokan cikizték ( de ez minket 6 -kat nem érdekel)

Na szóval tudom hogy milyen neki othon , apa nélkul az anya mindig részeg,nem foglalkoznak vele... de most megtörtént egy nagy baj. Terhes lett ( én tudom hogy ez nem az ö hibája hisz a szülei se jobbak😢)

Már 6 hónapos és ÉN MÁR NEM TUDOK VELE ÚGY BARÁT LENNI😓 mintha undorodnék tőle, olyan rossz érzés hisz tudom hogy ez nem jó ( Bulimiás/Anorexiás vagyok és ,,én" ezért undorokod ezektől a dolgoktol)


Legszívesebben meghalnék mivel olyan rossz ember vagyok

Mit tehetnék ezzelen?


2018. jan. 7. 20:34
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Utána néztem mostmár tudom mi micsoda😅 sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy/vagytok😓

A gyerek apja kiáll a barátnőd mellett?

2018. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hát felnevelni egy gyereket sokkal többe kerül mint elvetetni. Akkor gondolkodott volna amikor ész nélkül dugott. A normális védekezés olcsóbb. Vagy legalább egy teszkós szatyrot használtak volna- pls :D

Meg nem értem, miért undorodsz tőle? Mert nagy a hasa?

Nem vagy emiatt rossz ember, de beteg igen, akkor se a halál a megoldás. Bár tudom ez a divat a korosztályodnál mostanában

2018. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom megbeszélni más osztájtársaimmal...mert kiderülne a betegségem...


Hat igen nagy felelőtlenség...nem tudom miből s hogy fogják felnevelni

2018. jan. 7. 21:02
 14/22 A kérdező kommentje:
Jaj nem....nem akkarok öngyilkos lenni... 😓😅😅😅
2018. jan. 7. 21:03
 15/22 anonim válasza:
Nem értem hogyha nap mint nap együtt vagytok akkor hogy nem vették még észre a betegséged.
2018. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mivel könnyű titkolni ( a bulimiát a legegyszerűbb a világon) és télen nem látszik hogy ,,hány kg vagyok"
2018. jan. 7. 21:06
 17/22 anonim ***** válasza:

A bulimiának mióta tünete az, hogy undorodsz a terhes lányoktól?

Nem mintha nem lenne undorító, mert az, de nem azért, mert te is hülye vagy.

Nyolcadikosok vagytok, az egyik terhes, a másik anorexiás, a helyesírás bezzeg nem megy...

Nem az ő hibája? Hát kié? Talán a szülei kényszerítették, hogy ennyi idősen dugjon, ráadásul védekezés nélkül?

Ha a szüleitek hülyék, akkor nektek is annak kell lenni? Meg egymást támogatni a hülyeségben?

A mai világban, ahol még az ilyenek is internettel a s**gükben futkoznak, nehogy már ne tudjatok utána nézni, hogy mit hogy kell...

Nem tudok neked mit javasolni, baromira elcseszett vagy a barátnőiddel együtt. Ahelyett, hogy hánytatod magad, inkább vegyél pár KÖNYVET és kezdj el olvasni meg művelődni, leginkább pedig TANULNI, hogy legalább 10 év múlva legyen rá esélyed, hogy valaki legyen belőled, és ne úgy végezd, mint a barátnőd, akinek addigra valszeg lesz még 3 gyereke és a segélyből fog élni a szakmunkás pasijával egy putriban.

2018. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hiába írogatsz privátot, nem foglak sajnálni azért, mert hülye vagy.

Az alkoholizmusról is állítják, hogy betegség, pedig azon is elég lenne elgondolkodni és mindjárt könnyebb lenne tenni ellene.

Felőlem lehetsz anorexiás meg kiokádhatsz mindent, a Jóisten sem fog tudni meggyőzni, hogy ne csináld, ha te elkönyveled magadban, hogy márpedig ez egy betegség és nem tehetsz róla.

Kinek a döntése, hogy hánytasd magad? A tiéd.

Kinek a döntése, hogy nem eszel? A tiéd.

Ki tudna ezen változtatni? Te.

Ergo ki tehet róla? Te.

Mondta neked bárki, hogy kövér vagy? Tiltotta bárki, hogy rendesen egyél? Kényszerít bárki, hogy okádj?

Ezeket mind te csinálod magadnak, és ellene is egyedül te tehetnél azzal, hogy BEISMERED, hogy ez rajtad múlik és nem győzködöd magadat meg a világot, hogy márpedig ez egy betegség, ami ellen semmit nem tehetsz.

Amíg ebben a hitben élsz, addig ne csodálkozz, hogy nem változik semmi.

A saját agyadat ködösíted el. Ahelyett, hogy másokat próbálsz meggyőzni arról, hogy ez egy betegség, próbáld meg magadat meggyőzni, hogy márpedig NEM az és igenis tehetsz ellene és tudsz normálisan élni. Eredményesebb lenne, mint az önsajnálat.

2018. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Uuh bocsanat ....annyit írtam hogy köszönöm mert én tudtam hogy ez nem egy ,, betegség" hanem én tehetek róla☺
2018. jan. 7. 21:43
 20/22 anonim ***** válasza:

De, ugyanolyan mentális betegség!


Egyébként ez van, nem vagy rossz ember, csak kislány.

2018. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!