Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ténleg rossz ember vagyok?...

Ténleg rossz ember vagyok? 😢

Figyelt kérdés

Sziasztok az a helyzet hogy 8-os lány vagyok.

Az osztájban csak 6 lány van ezért elég jobbam vagyunk.

Nos az egyiknek elég rossz a háttere ezért sokan cikizték ( de ez minket 6 -kat nem érdekel)

Na szóval tudom hogy milyen neki othon , apa nélkul az anya mindig részeg,nem foglalkoznak vele... de most megtörtént egy nagy baj. Terhes lett ( én tudom hogy ez nem az ö hibája hisz a szülei se jobbak😢)

Már 6 hónapos és ÉN MÁR NEM TUDOK VELE ÚGY BARÁT LENNI😓 mintha undorodnék tőle, olyan rossz érzés hisz tudom hogy ez nem jó ( Bulimiás/Anorexiás vagyok és ,,én" ezért undorokod ezektől a dolgoktol)


Legszívesebben meghalnék mivel olyan rossz ember vagyok

Mit tehetnék ezzelen?


2018. jan. 7. 20:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

a bulimiát a legegyszerűbb a világon - aha, tök EGYÉRTELMŰ, hogy hánytatod magad.


Nyilvánvaló tünetekkel jár, pl. kajálsz aztán hopp öklendezel a wc-n, meg eltűnsz a klotyóba kaja után.

Normális ember AZONNAL észreveszi, hogy miért mész a slózira :)

2018. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Itthon van külön fürdőm 😅😅

Suliba nem eszem☺

2018. jan. 8. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!