Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnek abortusz...

A legjobb barátnőmnek abortusza volt, nem bírok többet a barátja lenni, rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Az én értékrendembe abszolút nem fér bele az abortusz, eddig azt hittem a barátnőmébe se. Nemrég terhes lett és első dolga volt intézni a megszakítást. Nem ítélkeztem felette, nem is mondtam neki semmi különöset, de annyira nem veszi be ezt a gyomrom, hogy azóta nem keresem, sőt egyáltalán tudni se akarok róla. Barátnőm meg nyomul, meg dumálni akar, sőt, ő ítél el engem, mert hogy ennyire "megvisel". Szerinte rossz barátnő vagyok, valóban így lenne?
2018. máj. 13. 13:37
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Szerintem az abortusz gyilkosság. Én így gondolom, ehhez is tartom magam. Jogom van így gondolni, ahogy a barátnőmnek is joga volt hozzá, hogy ne így gondolkodjon és elvégeztesse a beavatkozást.
2018. máj. 13. 14:42
 22/50 anonim ***** válasza:
32%

" Szerinte rossz barátnő vagyok,"

Nem, miért lennél az?

Van egy dolog, ami téged taszít, nem tartod jónak, ezért elmész tőle.


Ő azt nem tartaná jónak ha mondjuk drogoznál, tegyük fel. Mindenkinek megvan a saját világa, kivel, mit csinál, és ha számodra beteges dologgal találkozol, megteheted azt hogy eltaszítod magadtól.

2018. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
50%

Én egy fél éve azért szakítottam meg nagyon dúrván egy több éves nagyon jó barátságot mert szemetlet az illető.

Nem a tett miatt, hogy nem vette fel a szemetet, hanem a brutális mentalitásbeli különbség miatt, amire akkor jöttem rá.

2018. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
74%

Még szerencse, hogy nincs ilyen barátom, mint te!

A barátnők nem azért vannak, hogy kiálljanak egymás mellett?

2018. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
75%

Annyira birom az ilyen embereket akik egyből írják hogy : Gyilkos !

Miközben nem is tudják a részleteket :) A kérdező írása alapján nem tudjuk hogy az illető mennyi idős és hogy zajlottak le a folyamatok .

Szerintem ha 18 év alatt , valaki már az első 1 hónap alatt elrendezi az abortuszt nemhinném hogy gyilkosság lenne . Amúgy is biztos nehéz lehetett neki és ilyenkor kellene a baráti segítség . Te meg pont a nehéz időkbe hagytad el :) Nekem ez a véleményem :D

2018. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
83%
Volt rá oka. Aki az abortuszt választja, annak oka van rá. Legtöbbször a legevidensebb, amit az elvakult abortusz ellenesek nem képesek megérteni: nem akart gyereket. Ez a lényeg. Hogy ez neked nem elfogadható, az a te magánügyed.
2018. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
5%
1., irta a kerdezo, hogy huszonevesek 2., ha valaki nem akar gyereket, védekezzen biztonsagosan, basszuskulcs, nehogymar ezt egy 20 feletti nőnek meg magyarazni kelljen!...
2018. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
7%
es NINCS olyan, hogy normalis védekezés nellett becsuszik a baba. Pl. foggatlo mellett csak hulye nok esnek teherbe, akik összevissza szedik. Ha a gumi kiszakad, van esemény utáni. Stb...
2018. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
17%

Emberek... figyeljetek már ide egy picit..


Nem akarok paraszt lenni de leírom mert felidegesitetek.


1 A faxt ki lehet venni idöben

2 le lehet nyelni ( nem vicc van aki azt szereti)

3 ovszert lehet hasznaálni ( tudjátok ez a 21. század)

4 létezik fogamzásgátló is a világon


De ennyi választási lehetöség helyett a riban tegerbe esett inkább.


Valanelyik okos meg az irja hogy mi gondolkodjunk meg mérlegeljünk...

Hadjuk már.

2018. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
84%
Draga utolsó, téged se az eszedért szeretnek, már ha egyáltalán szeretnek
2018. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!