Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibeszélt a legjobb barátom!...

Kibeszélt a legjobb barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hat.. nagyon jóban vagyunk nagyon közeli a bartsagunk hat eléggé és én egyszer beszéltem ki eléggé sok ideig is tartott neki feldolgozni sírt is rengetegszer bocsánatot kertem tőle és meg is bocsátott ..de most o beszélt ki meg h biztos szerelmes vagyok egy Fiuba és ja ha a fiú megkerdezne tuti ősze jönnénk ja ezt is mondta és o mindig mellettem volt a legjobb fiú Barátom meg hat eddig sose beszélt ki és bíztam benne de hat nem tom o MGE nem tudja h én tudom nem tom mit tegyek hat én is kibeszeltem egy egy de h valakibe szerelmese lennék megmondtam neki rengetegszer h nem vagyok szerelmes de nem hiszi el meg h milyen jól elvagyok a fiúval ..most am o feltekeny ? Mit tegyek sokkal jobban szeretem annál a fiúnal amit o gondol az nem igaz de ha hozza megyek meg ölelni akk meg elmegy most akk mivan feltekeny vagy nem meg mit tegyek a kibeszel és miatta azért meg akarom neki mondani h tudok rola érezze rosszul magát de hogy mondjam meg neki ??

2018. jún. 28. 21:48
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
72%
Gyerek. Senkit nem érdekel a helyesírásod. csak írjál már kicsit tagoltabban, mert így érthetetlen
2018. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Fuuu ne már ? Senki nem tud olvasni vagy mivan ?
2018. jún. 28. 22:00
 13/53 anonim ***** válasza:
93%
De nem értjük. Ide hánytál valami szövegnek csúfolt "izét" amit jobbára csak szellemi kútmérgezésként lehet minősíteni, és elvárod, hogy végig olvassuk.
2018. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim válasza:
93%

Nem tudunk olvasni????

Te meg egy mondatot nem tudsz helyesen és érthetően leírni!

2018. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
94%
Azért írtam a "léci"-t c-vel, hogy megértsd a te nyelveden a légyszi/légyszíves szavat - fonetkusan írtam, ha érted mit jelent a fonetikus szó...amilyen jó helyesírással írtál, gondoltam így könnyebben megérted... 😂😂😂
2018. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
90%

Mi ez a zagyvaság?

Te ittál vagy csak ellógtad az a nyelvtan órát, mikor a tagolást, a központozást, az írásjeleket és a mondatokat tanultátok?

2018. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Szóval van egy baratom aki kibeszélt . És a legjobb baratom volt . Azt mondja h szerelmes vagyok egy fiuba .. ami nem igaz és emiatt beszélt ki de o nem tudja h én tudom h kibeszélt Hogy mondjam meg neki h tudom ? És most am nem feltekeny ?
2018. jún. 28. 22:02
 18/53 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy ekkora analfabéta hülye lógna rajtam, én is kibeszélném.
2018. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem írd meg neki levélben. :D :D

Azzal tuti egy életre kikészíted, ha el kell olvasnia az írásod.

2018. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
77%
Csak lejáratod magad. Biztos azért írja mindenki hogy ez így nem érthető, mert mind hülye.. :D
2018. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!