Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibeszélt a legjobb barátom!...

Kibeszélt a legjobb barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hat.. nagyon jóban vagyunk nagyon közeli a bartsagunk hat eléggé és én egyszer beszéltem ki eléggé sok ideig is tartott neki feldolgozni sírt is rengetegszer bocsánatot kertem tőle és meg is bocsátott ..de most o beszélt ki meg h biztos szerelmes vagyok egy Fiuba és ja ha a fiú megkerdezne tuti ősze jönnénk ja ezt is mondta és o mindig mellettem volt a legjobb fiú Barátom meg hat eddig sose beszélt ki és bíztam benne de hat nem tom o MGE nem tudja h én tudom nem tom mit tegyek hat én is kibeszeltem egy egy de h valakibe szerelmese lennék megmondtam neki rengetegszer h nem vagyok szerelmes de nem hiszi el meg h milyen jól elvagyok a fiúval ..most am o feltekeny ? Mit tegyek sokkal jobban szeretem annál a fiúnal amit o gondol az nem igaz de ha hozza megyek meg ölelni akk meg elmegy most akk mivan feltekeny vagy nem meg mit tegyek a kibeszel és miatta azért meg akarom neki mondani h tudok rola érezze rosszul magát de hogy mondjam meg neki ??

2018. jún. 28. 21:48
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
66%

20-as, hát te is kész vagy! Meg 31-is!

Behalok, már rég nevettem ilyen jót!

Nagyon jó beköpések!

2018. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

az a lényeg, hogy neked van életed, ha 16 évesen azon hisztizel, mert a beszted kibeszélt...XD


ember, de te most meg őt beszéled ki, nem gyanús? na bumm...


te is az a fajta vagy, aki mindenkiben talál valami kritizálnivalót, de ha magadba néznél, rájönnél, hogy te is egy fertő vagy XD


ui.: a spanod biztos valami ecsetfejű, wiz khalifa rajongó b_zigyerek, aki legalább annyit hisztizik, mint te ilyen jelentéktelen f_Szságokon.

2018. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
90%
Nincs mit. Szívesen máskor is, kérdező!
2018. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Fogyatékos vagyok ? Köszönöm szépen
2018. jún. 28. 22:16
 35/53 anonim ***** válasza:
40%
A barátod a Fluor Tomi? :D
2018. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
64%

Az te vagy :D


Alig tudsz írni, nem gyanús?

2018. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
"mindenki kibeszel amikor nem is ismertek élőben" te nyomorékoztál le itt mindenkit pedig nem is ismered őket
2018. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Köszi mindent nagyon jó napom lett tőletek egyre többen irtok engem szidtok nagyon jo ;) legyetek boldognak mondjatok csak otthon egy szót nem mondhatok? Mondjatok akk nekem persze ..XD Annyian irtok h az hihetetlen szuper ;)
2018. jún. 28. 22:19
 39/53 A kérdező kommentje:
Jaj megbántottam valakit?
2018. jún. 28. 22:23
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok, pont hogy te írtál rám, pedig örülnöd kéne, mert én meg sem sértettelek, azt hittem észreveszed magad, úgy látszik nem sikerült...
2018. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!