Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibeszélt a legjobb barátom!...

Kibeszélt a legjobb barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hat.. nagyon jóban vagyunk nagyon közeli a bartsagunk hat eléggé és én egyszer beszéltem ki eléggé sok ideig is tartott neki feldolgozni sírt is rengetegszer bocsánatot kertem tőle és meg is bocsátott ..de most o beszélt ki meg h biztos szerelmes vagyok egy Fiuba és ja ha a fiú megkerdezne tuti ősze jönnénk ja ezt is mondta és o mindig mellettem volt a legjobb fiú Barátom meg hat eddig sose beszélt ki és bíztam benne de hat nem tom o MGE nem tudja h én tudom nem tom mit tegyek hat én is kibeszeltem egy egy de h valakibe szerelmese lennék megmondtam neki rengetegszer h nem vagyok szerelmes de nem hiszi el meg h milyen jól elvagyok a fiúval ..most am o feltekeny ? Mit tegyek sokkal jobban szeretem annál a fiúnal amit o gondol az nem igaz de ha hozza megyek meg ölelni akk meg elmegy most akk mivan feltekeny vagy nem meg mit tegyek a kibeszel és miatta azért meg akarom neki mondani h tudok rola érezze rosszul magát de hogy mondjam meg neki ??

2018. jún. 28. 21:48
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Ti elmondtatok a véleményetek rólam én is elmondom az enyém : szerintem ti mind nyomorek ok vagytok akik bűn csúnya emberek ;)
2018. júl. 4. 22:27
 52/53 anonim ***** válasza:
Mondod ezt úgy, hogy egyikünket sem láttad még... Biztos vagyok benne, hogy ma este mindenki telesírja majd a párnáját. Habár, dícséretes, hogy ezt az egy mondatot sikerült viszonylag kevés helyesírási hibával közzétenned. Úgy tűnik, mégis ért el valamit ezeknek a csúnya, gonosz embereknek a szava... ;)
2018. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Mellesleg, (előző vagyok) nekünk volt miről véleményt írni. Ha az első pár válasz után észrevetted volna magad, akkor nem jött volna ennyi téged szidalmazó komment. Csak magad alatt vágtad a fát.

A haverodról meg csak annyit, hogy az, hogy azt mondja, szerinte szerelmes vagy valakibe a hátad mögött, nem a világ vége. Nem olyanokat mondott, hogy húú milyen gáz vagy, vagy mit tudom én... Mond meg neki, hogy nem tetszik a srác és, hogy ne terjesszen ilyeneket mert neked rosszul esik. Ha a barátod, úgyis megérti, ha nem akkor meg teljesen mindegy.

Ahogy az egyik előttem válaszoló mondta, a kommunikáció a titok. Egyszerűen le lehet rendezni ezeket, csak beszéjetek róla. És húzzatok egy határt. Nekem volt olyan osztálytársam aki kiverte a hisztit ( még negyedikben...), hogy őt mindenki kibeszéli és, hogy az összes barátja bunkó... Nos, igen, arról beszéltünk, hogy tök jó hangja van és szerintünk ha tanárhoz járna akkor fel is léphetne egy csomó helyen.

Persze ez a szerelem dolog valamivel rosszabb, de gondolom tudod milyenek az emberek, jó emberismerő vagy (az itt leírt nyomorékozásodból ítélve) és tisztában vagy vele, hogy a rosszindulatú pletyka célja az, hogy téged bántsanak. Ha ezt nem hagyod, abba fogják hagyni, mert ráunnak.

2018. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!