Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibeszélt a legjobb barátom!...

Kibeszélt a legjobb barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hat.. nagyon jóban vagyunk nagyon közeli a bartsagunk hat eléggé és én egyszer beszéltem ki eléggé sok ideig is tartott neki feldolgozni sírt is rengetegszer bocsánatot kertem tőle és meg is bocsátott ..de most o beszélt ki meg h biztos szerelmes vagyok egy Fiuba és ja ha a fiú megkerdezne tuti ősze jönnénk ja ezt is mondta és o mindig mellettem volt a legjobb fiú Barátom meg hat eddig sose beszélt ki és bíztam benne de hat nem tom o MGE nem tudja h én tudom nem tom mit tegyek hat én is kibeszeltem egy egy de h valakibe szerelmese lennék megmondtam neki rengetegszer h nem vagyok szerelmes de nem hiszi el meg h milyen jól elvagyok a fiúval ..most am o feltekeny ? Mit tegyek sokkal jobban szeretem annál a fiúnal amit o gondol az nem igaz de ha hozza megyek meg ölelni akk meg elmegy most akk mivan feltekeny vagy nem meg mit tegyek a kibeszel és miatta azért meg akarom neki mondani h tudok rola érezze rosszul magát de hogy mondjam meg neki ??

2018. jún. 28. 21:48
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
41%
A kérdező lány vagy meleg?
2018. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
83%
Szard le. És aki kibeszél, az nem a barátod, maximum valami megjátszott színjáték. De nem barátság. Hogy mit tudsz csinálni? Szép lassan leépíted és hanyagolod. Azzal meg pláne ne törődj, hogy azt hiszik, szerelmes vagy a srácba. És ha igen? Akkor se lenne semmi különös.
2018. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szemüvegesek csúnyák? És gondolm a fogszabályzósoknak beszólsz, mintha bármit is tehetnének róla. Csalódtam a szüleidben...
2018. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló nagyon segített köszönöm h te végre megértettem és nem veszekedni akartál (:):
2018. jún. 28. 22:09
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, amit a kérdező itt összehordott. Viszont, ülj le vele, és mondd el neki őszintén, hogy tudod, hogy kibeszélt téged, meg a többi nyűgödet. Csak egyenesen. Kommunikáció.
2018. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

19-es :D :D :D Ez ütött!

Kérdező, kibővíteném a 19-es válaszoló válaszát azzal, hogy én hozzád vágnék egy helyesírási szótárt meg egy magyartanárt is, ezt csak még így plusszban.

2018. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Mi bunkó azon hogy megkérnek írd le érthetően? És ők a "nyomorékok", de te meg a stílusod alapján most léptél a felső tagozatba és máris ekkora a pofád.
2018. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz vagy. Nem csoda hogy kibeszélt
2018. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező egyébként szerintem kisebbségi, ezért nem tud rendesen magyarul, szóval ne bántsátok. Vagy lehet fogyatékos, szóval nem szép dolog kinevetni.
2018. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Jaj én vagyok a gaz ha annyira gaz lennék ti nem irnatok de nem tudtok élni ha valakit nem csesztettek veszekedtek mind én vagyok a bunkó ? Szerintetek miért ? Mert mindannyian azok vagytok velem .. hülye vagyok nem tudok írni mindenki kibeszel amikor nem is ismertek élőben de én is örülök h nem ismerlek titeket . Ha ti nem lenettek bunkók akk én se lennék de mind1 úgyis ezután is csak sértő kommenteket kapok de aki értelmesen valaszol annak én is értelmesen válaszolok .. aki meg hülyének tart köszönöm szépen
2018. jún. 28. 22:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!