Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibeszélt a legjobb barátom!...

Kibeszélt a legjobb barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hat.. nagyon jóban vagyunk nagyon közeli a bartsagunk hat eléggé és én egyszer beszéltem ki eléggé sok ideig is tartott neki feldolgozni sírt is rengetegszer bocsánatot kertem tőle és meg is bocsátott ..de most o beszélt ki meg h biztos szerelmes vagyok egy Fiuba és ja ha a fiú megkerdezne tuti ősze jönnénk ja ezt is mondta és o mindig mellettem volt a legjobb fiú Barátom meg hat eddig sose beszélt ki és bíztam benne de hat nem tom o MGE nem tudja h én tudom nem tom mit tegyek hat én is kibeszeltem egy egy de h valakibe szerelmese lennék megmondtam neki rengetegszer h nem vagyok szerelmes de nem hiszi el meg h milyen jól elvagyok a fiúval ..most am o feltekeny ? Mit tegyek sokkal jobban szeretem annál a fiúnal amit o gondol az nem igaz de ha hozza megyek meg ölelni akk meg elmegy most akk mivan feltekeny vagy nem meg mit tegyek a kibeszel és miatta azért meg akarom neki mondani h tudok rola érezze rosszul magát de hogy mondjam meg neki ??

2018. jún. 28. 21:48
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk is feldobtad az esténk.

Mi is szeretünk! <3 LÁWCCSI! Vagy hogy mondják ezt

2018. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak a saját 10 éves korcsoportodat tudod megbántani :D
2018. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
67%
fordíto valaki ?
2018. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki aki irt és bunkót annak annyit mondanék h nem nagyon érdekeltek tudom h mindeki aki irt az bűn csúnya vagy szemüveges vagy fogszabalyzos stb xd én ezen jót röhögök h nincs mit csinálni tok és csak veszekedni tudtok fogadjunk h mindenki aki irt az egy nyomorek xdxdxd jó h tudok veletek kötekedni xd"


Van szemüvegem, bár nem hordom, ronda is vagyok, fogszabályzó elférne, nyomorék is vagyok, végül is igazad van, de te mégis mi vagy kérdező, te mi vagy aranyom?

2018. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
45-s dolgozunk rajta a kollégákkal.
2018. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
47 köszi
2018. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Gyerekek köszi a válaszokat már segitettek egyes válaszolok 37 ember vagy több irt köszi írjatok már nem olvasom a kommmenteket joejt sziasztok;)
2018. jún. 28. 22:36
 48/53 anonim ***** válasza:
jó éjt ..
2018. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
65%
Részvétem a körülötted élő embereknek. Nem lehet könnyű...
2018. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondod nem írsz, nekem mégis irkálsz, ide írjál nyuszi. Nem kértem tőled leveleket. Hogy beszólok, már miért ne? Túlléptél egy határt. Kit érdekel, hogy te modell vagy?
2018. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!