Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Leláttamozni" egy üzenetet...

"Leláttamozni" egy üzenetet és csak órákkal később reagálni rá nem bunkóság?

Figyelt kérdés
Rendszeresen előfordul, ha valamit kérdezek akkor is. Látja, de csak órákkal később válaszol

2018. okt. 13. 15:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

"Én ha megnézek egy üzenetet max. pár percen belül reagálok rá."


De miért kell másnak úgy viselkednie, ahogy te viselkedsz?


Én megnézem, elolvasom, és ha utcán, buszon vagyok, nem fogok írni. Addig magamban fogalmazom a levelet, és ha már nem az utcán sétálok, vagy nem a 4-6-oson ülök a sok cigó közt, akkor megírom.

2018. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Olvasd el az utolsó kommentem.

A múltkor 3 napig nem írt vissza.

Most már vagy 2 napja nem válaszol a kérdésemre

2018. okt. 13. 16:37
 13/33 A kérdező kommentje:
Amúgy meg max. fél perc válaszolni a legtöbb üzenetre, nem világmegváltó tervekről beszélgetünk
2018. okt. 13. 16:38
 14/33 anonim ***** válasza:
70%
bunkosag, de egyben azt is jelzi, h ot nem erdekled annyira, mint ahogy o teged. valoszinuleg nem szeret veled beszelni, csak kenyszerbol ir vissza orak/napok mulva. nem idegesiteni kell magad rajta, hanem olyat keresni aki szeret is veled beszelni.
2018. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Pedig ő is mondta, hogy legjobb/igaz barátok vagyunk...
2018. okt. 13. 17:15
 16/33 anonim ***** válasza:
70%
hazudhatott is akar
2018. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Vagy leszarja az online világot? Én se válaszolok rögtön, ha csak nem sürgős. Akkor írok amikor kedvem meg idom van. Ez csak Facebook, semmi jelentősége. Ha személyesen hagy faképnél a mondat közepén, na, az tényleg bunkóság.
2018. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ó, neked órákon belül válaszolnak? Nekem hónapokig is várnom kell egyesekre. De ezt félretéve: nem mindenki ér rá azonnal választ pötyögni, nincs azzal semmi gond, ha valaki mondjuk napközben csak átfutja az üzeneteit és este egy menetben válaszol az összesre. Senkitől sem várhatod el, hogy 24/7 azonnal a rendelkezésedre álljon. Tudom, nekem is jól tudna esni néha, ha rögtön választ kapnék, de ez van.
2018. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Miert kene valakinek ugrania az uzeneteidre? Ha fontos, hivd fel. Amugy meg lehet, hogy fontosabb neki a valo eletbeli teendoje, minthogy azonnal ugorjon, amikor te irsz neki.
2018. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Elmúltál már tíz? :D
2018. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!