Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Leláttamozni" egy üzenetet...

"Leláttamozni" egy üzenetet és csak órákkal később reagálni rá nem bunkóság?

Figyelt kérdés
Rendszeresen előfordul, ha valamit kérdezek akkor is. Látja, de csak órákkal később válaszol

2018. okt. 13. 15:47
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

#17, #18 és #19:

Félreértetek.


1. Legjobb barátok vagyunk... elvileg

2. Nem azt várom el, hogy rögtön válaszoljon, meg ugorjon nekem, de ha nem tud jelenleg válaszolni, akkor ne láttamozza le az üzenetet (így azt az érzést kelti bennem, hogy látta, de nem érdekli). Én ha nem tudok visszaírni egy ideig, akkor eleve meg se nézem az üzenetet.

3. Ha mondjuk dolga van, és ezért nem ír órákig az oké, na de 3 napig nem írni vissza vagy nem válaszolni a kérdésemre...? (szokott szólni, ha valami program van vagy elutazik, akkor oké, de mivel nem mondott semmi ilyet, ezért valszeg otthon volt/van)

4. Messze lakunk egymástól, ritkán tudunk találkozni, így marad a messenger

5. Plusz ha közben (többször is) kijelzi, hogy jelenleg elérhető, az azt jelenti, hogy másnak tud írni, nekem meg nem.

2018. okt. 13. 19:25
 22/33 A kérdező kommentje:
Lehet engem tízévesezni, de szerintetek tényleg normális kétszer is 3 napig nem visszaírni a legjobb barátotoknak? (úgy hogy elvileg otthon vagytok)
2018. okt. 13. 19:27
 23/33 anonim ***** válasza:
77%
Fogd már fel végre, hogy NEM vagy a legjobb barátja. Ennyi.
2018. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
De ő is ezt mondta, és azt mondta, ő képtelen hazudni
2018. okt. 13. 19:30
 25/33 anonim ***** válasza:
77%
Tökmindegy, hogy ki mit mond. Az a lényeg, hogy mit tesz.
2018. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
53%
Ez már beteges, meleg vagy tán? Nem szabad ragaszkodni ennyire az emberekhez, még ha nő lenne meg is érteném.
2018. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Beirom az egyik kedvenc idezetemet ide:

" A tettek,vagy azok hianya,hangosabbak a szonal"


Az egy dolog mit mond, ha napokig nem reagal semmire,az azt jelenti nem akar veled tarsalogni.

2018. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Wtf, mi a legjobb barátnőmmel van hogy hetekig nem beszélünk és van hogy napokig várat egy-egy válasszal, ez csak nekem normális? :D bakker nem vagyunk összenőve és nem az interneten élünk.

Volt egy barátom aki ugyan ezt csinálta mint te, folyton ment a nyafi hogy ha nem válaszolok rögtön akkor meg se nézzem. Baromi idegesítő volt. (Az összes eddigi barátom közül csak ő játszotta ezt és részben ez is az oka hogy már nem beszélek vele)

2018. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Csak saját példát tudok mondani, remélem azért segít. Van, hogy meg nézem az üzenetet, hogy mennyire fontos, stb, aztán ha nem az (értsd: nem pár percen belül eldöntendő dolog kb.) akkor nem válaszolok azonnal, mert utcán vagyok, haverokkal, boltban, vagy csak kvára nincs idegrendszerem válaszolni.Mert, hogy ilyen is van. Most konkrétan 1600 kmre vagyok a legjobb bartátomtól, én is egyetemen, ő is, van, hogy ír mondjuk hétfőn, én nem válaszolok, csak szerdán, mert fáradt vagyok, tanulok meg meló van, de láttam az üzit. Utána ő is akkor válaszol, amikor ráér, és van energiája. Volt, hogy 2 hétig nem beszéltünk, csak instán küldözgettük egymásnak a hülyeségeket, amiket láttunk. Nem szabad túllihegni. Ha meg annyira zavar, akkor kérd meg így, konkrétan, hogy "Figyu, zavar, hogy láttamozod az üzit, és nem válaszolsz csak 3 nap múlva. Lehetne, hogyha tudod, hogy nem tudsz azonnal válaszolni, nem láttamozod?" Mert ezzel a passzív-agresszív hisztivel max azt éred el, hogy egyátalán nem fog válaszolni.
2018. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
facefüggő vagy, ő meg nem, és nem kér a függőségedből
2018. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!