Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Leláttamozni" egy üzenetet...

"Leláttamozni" egy üzenetet és csak órákkal később reagálni rá nem bunkóság?

Figyelt kérdés
Rendszeresen előfordul, ha valamit kérdezek akkor is. Látja, de csak órákkal később válaszol

2018. okt. 13. 15:47
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Szerintem beszéld meg vele személyesen ha lehet, vagy hívd fel telefonon. Magyarázd el neki, hogy mi a problémád.

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

A végén még tényleg kiderül, hogy a tesója megnézte az üzeneted, és ezért nem latta, hogy írtál.

2018. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nem, mert az embernek más dolga is van, mint üzenetekre válaszolni.
2019. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Bécs P válasza:

Megmondom őszintén, hogy több dologgal egyetértek ugyan (pl. az embernek lehet más dolga is, olyankor én sem írok egyből, hanem ha végeztem akár a melóban vagy egyetem végén).


Ettől függetlenül én sem szeretem (közeliek esetében), ha valaki megnézi, de mondjuk amikor már elvileg ráér, nem ír. Az ember szerintem azt felejti el, aki/ami kevésbé fontos. Nyilván vannak egyéni eltérések, de alapvetően annak, aki fontos, a teendők után minimum írsz. Vagy ha van annyi időd (nem mindig van az embernek), akkor egy "pill", "meló", "később" belefér. De valóban van olyan is, h automatikusan láttamozza a messenger. Erre inkább rá kell kérdezni egyenesen, szerintem. De tény, ami tény, azoknál, akiknél tudom, hogy 80%-ban ténylegesen elolvassák és nem reagálnak, nekem is egy vesszőparipám.

2023. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!