Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túlreagálom hogy nőként...

Túlreagálom hogy nőként megalázó a földön guggolva, térdelve munkát végezni járkáló emberek között?

Figyelt kérdés

Kereskedelemben dolgozom, és a földre kell matricákat ragasztani. Kértem a főnökömet, had csináljam nyitás előtt, de nem engedi. Úgy gondolja, délben kell csinálnom, mert akkor kevesebben vannak. Én ezt kicsit megalázónak érzem, hogy egyrészt bámulnak másrészt meg volt már hogy hallottam, hogy megjegyzést tettek a hátsómra...

Főnökömnek elmondtam ezt, de férfiként nem érti mi a probléma. Mit mondjak, hogy megértse mi a bajom ezzel?

Jól érzem, hogy kissé megalázó a helyzet? Vásárlóként hogy látod ezt a szitut?


2020. aug. 28. 09:50
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
96%
Viszel egy kartondobozt és féloldalasan szépen leülsz. Bár tuti erre is lesz kifogás.
2020. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
82%
Vigyél egy ilyen kis sámlit, akkor nem kell térdelned. (Már létezik belőle gurulós is.)
2020. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
79%
Nem az, ha esetleg valaki szemtelenkedne, akkor annak meg meg lehet mondani, hogy nem ezért vagy itt.
2020. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
57%

Ha jó a segged akkor azt éjjel nappal nézik Nem csak amikor leguggolsz.


túlreagálod szerintem

2020. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
36%
Megertelek, csinald zaras elott v utan. Kamuzd azt h ramentek bevasarlokocsival a kezedre amig ott gubbadtal, nem vettek eszre!
2020. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ!

Meglepett, hogy mennyire sokan nem értik, mi a bajom ezzel. Nem elsősorban az, hogy a fenekemet nézik. Nem is az, hogy beszólogatnak. Ezek kellemetlen dolgok, bár nem hiszem, hogy ezeket el kellene viselnem. Ez csak egy része a dolognak, ez a mellékes része. Valamiért sokan csak ezt látták az egészben.


Nekem sokkal zavaróbb az, hogy az emberek térdmagasságában gubbasztok, görnyedek, nem is tudom, hogy hívjam ezt. Rossz érzés, nem vagyok biztonságban, nem tudok a munkára koncentrálni, félek, hogy rámlép valamelyik, vagy átesik rajtam, a szerszámokat, papírokat, szemetet is figyelnem kell. Mindezt sokáig, mert nálunk nem 3-4 pénztár van, ahol sittysutty lerakom, hanem sokkal több. Ráadásul nem mindegy, hogy eg ykör alakú matricát kell leragasztani, (amit csak leraksz kábé szemre) vagy több vonalat, amit netán mérni is kell, hogy ne legyen ferde. Egyik gyorsan megy, másik lassabban.


A kedves főnököm annyit tudott kitalálni, hogy zárassam a pénztárt, ahol dolgozni akarok. Csak éppen ezzel is az a baj, hogy mintha sose járt volna a saját üzlete pénztárában, mert nemcsak a lezárás mögött kell matricázni, hanem előtte is, tehát ez csak félmegoldás lett volna.


Mindegy, már nem téma...

Mindenkit megnyugtatok, a feladatot megoldottam, ügyesen, nyitás előtt, ahogy terveztem :-)

2020. szept. 29. 14:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!