Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túlreagálom hogy nőként...

Túlreagálom hogy nőként megalázó a földön guggolva, térdelve munkát végezni járkáló emberek között?

Figyelt kérdés

Kereskedelemben dolgozom, és a földre kell matricákat ragasztani. Kértem a főnökömet, had csináljam nyitás előtt, de nem engedi. Úgy gondolja, délben kell csinálnom, mert akkor kevesebben vannak. Én ezt kicsit megalázónak érzem, hogy egyrészt bámulnak másrészt meg volt már hogy hallottam, hogy megjegyzést tettek a hátsómra...

Főnökömnek elmondtam ezt, de férfiként nem érti mi a probléma. Mit mondjak, hogy megértse mi a bajom ezzel?

Jól érzem, hogy kissé megalázó a helyzet? Vásárlóként hogy látod ezt a szitut?


2020. aug. 28. 09:50
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
94%
Túlreagálod. Én is voltam csinos nőként eladó, igen, hajolgatni kell. Pakolás közben, takarítás közben, kirakat rendezés közben. Ez van.
2020. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

42-es tudod, érdekes dolog ez. Lehet, túlreagálom, de az, hogy hajolgatni kell, meg pakolni, az nem zavar. És szerintem kicsit más a szituáció, mint az enyém.

Ezt nem tudod hajolva csinálni, legalábbis én nem tudom, mert nem hajlok annyira, hogy a tenyeremmel normálisan elérjem a földet. Nekem le kell guggolnom, vagy térdelnem ehhez.

A 34-es válaszomban leírtam, ajánlom figyelmedbe.

2020. aug. 28. 13:20
 43/56 anonim ***** válasza:
28%

Hat itt mindenki milyen okos empatiabol, beszarok... női emancipáció meg smafu! :D

1 voltam. Mutassatok meg, megy a 0% is! :D

2020. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
21%
Obasszus, ezt nem ide akartam...
2020. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem túlreagálod, azt képzeled mindenki téged figyel. Az emberek nagyrészét hidegen hagyja, hogy te mit csinálsz. Bunkók mindenhol vannak akik beszólogatnak, akkor is, ha csak egy helyben állsz. Az utcán kapáló, takarító, virágot ültető közmunkás nőknek/férfiaknak is vannak, akik beszólnak.


Az nem egyértelmű, hogy nyitás előtt milyen feladataid lennének az üzletben. Lehet úgy gondolja a főnök, hogy ha matricázol, akkor azokkal nem végeznél. Oka biztosan van, amiért nem engedi nyitás előtt csak, neked nem mondta. Esetleg meg is kérdezheted tőle.

2020. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
85%

Na végre valakinek eszébe jutott és leírta, mire átrágtam magam a válaszokon.

Nyitás előtt mi helyett csinálnád, vagy ha annyival előbb bemennél azt már lehet túlórának kéne elszámolnia a főnöknek és kifizetni.

2020. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
19%
Dolgozni alapból megalázó.
2020. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
42%
Azt korábban máshol is jeleztük a kérdezőnek, hogy talán meg kellene kérdeznie a főnökét, hogy miért ragaszkodik ehhez.
2020. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
96%

"15-ös erre gondoltam én is. Hogy elsunnyogom. Pont akkor ebédelek (halat), meg pont más fontosabb dolgom lesz. Holnap meg megcsinálom amit kell."

Miért emelted ki, hogy halat eszel? 😀 Egyébként durván túlreagálod, ilyen hisztis munkatársat nem szeretnék soha. Nálunk is kell padlót jelölni, de sose jutott még eszembe, hogy ez megalázó lenne, máskor van, hogy le kell hajolni és látják a fenekemet, nincs ebben semmi olyasmi, ami egy nő számára megalázó lenne.

2020. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

47-es Hamarabb jövök, és hamarabb megyek. Vagy ha aznap nem, akkor 2 hónapon belül valamikor lecsúsztatom.


49-es Megmondta, írtam korábban: mert akkor kevesebben vannak. (Csak számomra ez nem logikus)


50-es: Ez egy régi szólásmondás, akkor mondjuk, hogy ha valaki sokáig ebédelt "halat ettél?" (mert azt csak lassan lehet enni a szálkák miatt)


Azt hiszem, még mindig nem jött át, hogy ez nem a szimplán lehajolok kérdés. Írtam ezt is korábban, nem ismétlem magam.

Nem vagyok hisztis, nem verem magam a földhöz, nem kiabálok, stb. Nem a munkával van bajom, hanem az időzítéssel. Biztos vagyok benne, hogy van nálam hisztisebb munkatársad is, és elviseled. Csak ismeretlenül mindig könnyebb bántani a másikat.

2020. aug. 28. 15:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!