Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túlreagálom hogy nőként...

Túlreagálom hogy nőként megalázó a földön guggolva, térdelve munkát végezni járkáló emberek között?

Figyelt kérdés

Kereskedelemben dolgozom, és a földre kell matricákat ragasztani. Kértem a főnökömet, had csináljam nyitás előtt, de nem engedi. Úgy gondolja, délben kell csinálnom, mert akkor kevesebben vannak. Én ezt kicsit megalázónak érzem, hogy egyrészt bámulnak másrészt meg volt már hogy hallottam, hogy megjegyzést tettek a hátsómra...

Főnökömnek elmondtam ezt, de férfiként nem érti mi a probléma. Mit mondjak, hogy megértse mi a bajom ezzel?

Jól érzem, hogy kissé megalázó a helyzet? Vásárlóként hogy látod ezt a szitut?


2020. aug. 28. 09:50
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
84%
Mondj fel, ennyi.
2020. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
37%
Ez akkora kamu, gyerekek. Hol kell ilyet csinalni? Es miert? Nem letezik.
2020. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Nem értitek... Természetesen nem minden nap, és nem ebből áll a munkaköröm. Nem ezt vállaltam, csak ezt is meg kell csinálnia valakinek, és én elég ügyes vagyok hozzá. És meg lehet csinálni nyitás előtt, amikor nem stírölik a seggem, és nem esnek át rajtam, nem tolják nekem a bevásárló kosarat.

Azért férfiként más a szitu szerintem, egy férfire nem szoktak cöccögni, sőt, észre sem veszik, ellentétben egy nővel.


Én ugyan sehol nem harcoltam ki egyenjogúságot, én sokkakkal ellentétben szeretek nő lenni. Egy szó nélkül elmosogatok meg letörlöm az asztalt a férfi kollégák után az étkezőben, számlázok, meg végzek monoton aprólékos munkát, kiírom, ha ki kell valamit írni (mert én szépen írok) a férfiak meg pakolják a nehéz árut. Nincs ezzel gond. Nálunk ez természetes ez a munkamegosztás, nem a nőkkel fogják pakoltatni a 25-30 kg-os zsákokat. Szomorú, hogy vannak munkahelyek, ahol ez nem természetes. (példánál maradva, a férfi kolléga is tud írni, mégis velem íratják ki, ezt mindenki természetesnek veszi)

2020. aug. 28. 10:24
 14/56 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mondom a megoldást: a nyitás előtt feltaknyolod a matricát és kész. Ha a Főni ugat- azt mondod, hogy így tudod ezt megcsinálni.
2020. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

15-ös erre gondoltam én is. Hogy elsunnyogom. Pont akkor ebédelek (halat), meg pont más fontosabb dolgom lesz. Holnap meg megcsinálom amit kell.


Viszont, szeretném, ha a kedves főnököm is pont megértené, hogy mi a bajom, és nem kellene így taktikáznom.

2020. aug. 28. 10:35
 16/56 anonim ***** válasza:
74%
Olyan érzéketlenek vagytok! A kérdező csak a ti szemetekben reagálja túl. Mindenkinek mások a határai, amit te dicséretnek vennél, azt más lehet megalázónak gondolja. Én is megalázónak tartanám, ha a buszon ülve odamondanák nekem, hogy de jó bulád van. És itt a monitor meg a kijelző előtt mindenki sérthetetlen és megbánthatatlan, de ha ti lennétek ebben a helyzetben, lehet sírva rohannátok ki a világból.
2020. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
16%
Vegyél magadra egy zsákot, hogy ne látsszon a hátsód, komolyan nem értem, mit lehet ezen ennyit hisztizni. Sajnálom a (leendő) párodat...
2020. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
50%
Itt egyes válaszolók érzelmi intelligenciája egyenlő a nullával.
2020. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
60%
"További válaszokat minimum 110-es IQ-val rendelkező emberektől várok. Köszi" - Ezt a kérdést kiíróknál is be lehetne vezetni. :-D
2020. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
34%
Még mindig nem mondtad el hol van arra szukseg, h matricakat ragaszgass a foldre. Nagyon tereled a temat :D kamupcsa
2020. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!