Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatalok közül sokan nem...

A fiatalok közül sokan nem akarnak gyereket, sőt, szinte lenézik azokat, akik szeretnének. Ugyanők pedig vadul küzdenek a melegek gyerekvallalasi jogáért. Őket miért nem ekézik? Jól van ez így?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 16:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
91%
Én ilyet nem látok, hogy elítélnék meg lenéznék azt, aki akar / nagyon akar gyereket. Azt igen, tény és való, aki ezt úgy tudatja mindenkivel, hogy undorító módon fröcsög mindenkire, aki nem akar gyereket, hogy mennyire nem ember, mekkora hazaáruló csicska, miatta fogy a magyar, nők szégyene és sorolhatnám. Semmi bajom nincs azzal, aki csak simán szeretne gyereket.
2023. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy ugyanazok?

Ezen felül a két téma nem üti egymást. Az, hogy én nem akarok adott esetben gyereket, sőt nagyon mélyen nem értek egyet azzal, hogy szar, bizonytalan körülmények közé, mélyszegénységbe, akár szinte tiniként egy pár hónapos kapcsolatba, stb. szül valaki, még nem kell, hogy bajom legyen azzal, hogy egy meleg pár normális körülmények közé befogadjon egy már eldobott gyermeket.

2023. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:

2, utóbbinak azért vannak szakmai problémái is. Rengeteg hetero par vár gyerekre, nagyon hosszú a várólista.

1: érdekes, te ezt hallod meg. Én meg a baráti körömben azt, hogy mekkora hülyeség gyereket vállalni. Ja, de a melegpárok cukik, ha vállalnak.

2023. jan. 4. 16:44
 4/81 anonim ***** válasza:
100%
Az aki maga nem akar gyereket miért ne örülhetne annak aki akar, hogy sikerül neki akkor is ha meleg?? Hol érzed az ellentmondást?
2023. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
67%

Miért nem lehet békében meglenni egymás mellett? Mindkét tábor mondja a magáét, a gyerektelen a gyerekest baleknak látja sok esetben, fordítva pedig gonosznak, érzéketlennek. Pedig a legjobb cica/kutya gazdik a gyerektelenek között vannak, sőt nagyon sok kiváló nagybácsi-nagynéni is kikerül a soraik közül, csak sajátot nem akarnak (nők a testi változások, a szülés miatti félelem miatt + ha egyedül marad az nagyon rossz, férfiak meg nem akarnak az örök balek kategóriába kerülni, akinek akkor is szopni kell a melóban, ha már félig belehalt, mert a gyerek viszi a pénzt vagy gyerektartást kell fizetni)


Nekem se volna gondom vele, ha a gyerek úgy 6-7 éves kortól indulna. Az előtte lévő időszakot viszont sosem vállalnám el, mert gusztustalan. Nem tudom, a gyerekeseknek hogy van gyomruk ahhoz, hogy képen hányja őket a gyerek, vagy szart kelljen suvickolni, meg egyéb testnedveket. FÚJ! Meg éjjel felébresztve lenni, meg a fél fizetés elmegy, mert Pityuka hülye és betörte focival az iskolai mozaiküveget, ami nem sima üveg, hanem cseh üveg és a bunkó igazgató tripla árat számol a spéci üveges miatt.


Meg milyen világban nőne fel? Cigó-sereg mindenhol, Grétácska üvölt a médiában, hogy lassan már egy szalámis szendvicset sem szabad megenni, és mindenért lehúzzák róla a bőrt, a kamatot, a kárpótlást, az adót. Eh.

2023. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem ekezi a semmibol a masikat, az ellenszenvet az szuli, amikor valaki elkezdi, akkor a masik folytatja. Pont nem izgat, ki akar gyereket es ki nem, soha nem ekeznem emiatt az ismeroseimet, ha szeretne valaki, az pont rajuk tartozik es nem masra. En nem szeretnek, es ha valaki ezt szamon keri, akkor elmondom, mi a bajom a gyerekkel, de olyat soha nem mondtam, hogy te egy fsz vagy, ha akarsz gyereket :D
2023. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
87%

Miről beszélsz, jóember?

Szerintem őrültség gyereket vállalni a mai vilâgba, de természetesen a melegeknek is megvan a joguk ostobábak lenni.

2023. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
96%

3ra, ezt soha nem értettem. Van egy válság gyerek államigondozásban

Akkor miért nem "utalják" ki őket? Nem hinném, hogy konganak az állami intézetek és a nevelőszülői házak.

2023. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
17%

8.


Hajajj, csak úgy random kiutaljanak egyet? Senki nem vállalná, hogy egy századik Kalányos Gazsit kapjon, mert azt dobta a gép. Akkor inkább választanak egy szimpatikusat.

2023. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
100%
Ed, direkt kötözködsz. Nem egy örökbefogadott mozog a kezem alatt, tudom, hogy ellenőrzik a családokat, ahogy azt is, hogy az ideiglenes nevelő családokat egyáltalán nem eléggé, sajnos a pénzért még kettő elfér valahol helyzetet is láttam már. Szerintem érthető volt, mire céloztam. Nem értem az éves várólistát, ahova eleve csak a már ellenőrzött családok kerülnek, mikor tele a rendszer gyerekkel. Így már világos?
2023. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!