Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatalok közül sokan nem...

A fiatalok közül sokan nem akarnak gyereket, sőt, szinte lenézik azokat, akik szeretnének. Ugyanők pedig vadul küzdenek a melegek gyerekvallalasi jogáért. Őket miért nem ekézik? Jól van ez így?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 16:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
11%

31.


Csak a természet törvényei alkalmazódnak, a nyugati társadalom önként adja fel/meg magát. Globálisan nem történik semmi különös, egy rassz, egy típus eltűnik, a helyét a szaporább, jobban alkalmazkodó (és részben invazív) veszi át.

2023. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:

31. Kábé. Pedig semmi baj a termőképességgel, csak az öngyilkos eszmékkel.

Picit megfordítva: az antilopok nemszületés miatt rég kihaltak volna, ha az oroszlánoktól hemzsegő vilagból és a szarazsagból indulnának ki. Csak az igazán fejlett nyugati ember húzza be a féket. ...és pl a zöldpolitika jegyében az Usából hajózza be a földgázt - hol van ilyenkor Gréta?

2023. jan. 4. 20:49
 33/81 anonim ***** válasza:
100%
30 Hogy van ez? Ha valak azért nem akar gyereket, mert az úri orrát sérti a pelenkaszag, az oké, de ha a pusztuló föld miatt lesz gyermektelen, az mindjárt gáz. Elképesztő az ostobaságod.
2023. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
26%

33.


Annyiba belekötnék, hogy ez az egész annak köszönhető, hogy a nyugat megpróbálta felkarolni a szegény régiót - nem sikerült. Egyetlen dolog ment át oda és a gyerekhalandóság visszaszorítása, így a régi "születik 10 megmarad 2" helyett a születik 10, megmarad 9.


Ha meg sem próbálta volna a nyugat a felkarolást, akkor simán csak stagnálna a számuk, de így...

2023. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
100%

Engem aztán nem sértesz meg, tudom hogy libsi vagyok. Zengzetes szózatokat te szoktál írni, én nem vagyok modoroskodó és eléggé le is szarom az egészet, úgysem élek addig. De ezek tények.

Ugyanúgy gond ez Indiában meg Afrikában is, nyilván. Mármint ha gondnak tekintjük hogy kihal a nyugati kultúra vagy épp az emberiség. Én nem tekintem annak. Igazából csak vicces, hogy mindig felhozzák ezt, hogy jaj de az európaiaknak szabad, mert ők nincsenek elszaporodva. Mintha nem lenne rohadt mindegy, és mintha nem egy bolygón osztoznánk. Cseszheti mindenki a nyugati kultúráját ha egyszer nincs tovább. De ez szerintem így is van rendjén. Minden nagy civilizáció bukott egyszer, a dínók is kihaltak, a bolygó is mindenképpen felrobban egyszer. Igazából az emberiség egy jelentéktelen kis epizód a Föld törtenetében. És a Föld létezése is csak egy kis jelentéktelen epizód az univerzuméban.

2023. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
15%

34.


Valamit nagyon benézel, itt már más a téma.

2023. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
100%
Ha a melegek gyereket vállalnak, az nem véletlen. Nem úgy megy, mint túl sok hetero párnál, hogy upszi, kiszakadt a gumi/ettem lenmagolajat, nem működik a bogyó, 3100 g lett, maradhat? Hanem náluk tervezés van, akkor vennének magukhoz gyereket, amikor jobban átgondolták. Nem lehet csak úgy aznap este elkezdeni "próbálkozni".
2023. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:

36: írod, hogy libsi vagy. Hova veszett a fenntarthatóság eszméje? Miért adod fel?

Vagy szerinted az egész liberalis világ feladta már?

Félreértés ne essék, vannak arab barátaim. Akik egyébként boldog karácsonyt kívántak, mit sem törődve azzal, hogy a szép új világ szerint inkább boldog ünnepeket kellett volna kívánniuk, hiszen a karácsony sérti őket.

2023. jan. 4. 21:03
 39/81 anonim ***** válasza:
94%

Mármint mit adok fel? Nem adtam fel semmit, soha nem voltam harcos sötetzöld. Ezek csak tények. Pártállástól függetlenül. Nem létezik fenntarthatóság ha elég nagy távlatokban gondolkozunk, ezen nincs mit szépíteni. Nyilván rövidtávon lehet zöld lépéseket tenni, talán nyerünk vele valamennyit, talán nem, de alapvetően a Föld emberek nélkül sem létezne örökké.

Nem tudok az "egész liberális világról" nyilatkozni, de az biztos hogy könnyebb úgy elfogadni hogy előbb-utóbb mindennek amit mi ismerünk annyi, ha nem értékeli túl az ember egyes dolgok (pl európaiság) jelentőségét.


"Senki sem szándékosan létezik. Senki nem tartozik sehová, egyszer mindenki meghal. Na gyere tévézni." (Morty Smith)

2023. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
89%
Ha a macskat nem bssza el az auto, vagy eszik merget, vagy kap el valami nyavalyat (ok, erre vannak oltasok, csak az ilyen tefelek pont nem szoktak beadatni oket), az nem okossag kerdese, hanem rohadt nagy szerencse. Nyilvan nem doglik meg minden kijaros macska ezek miatt, de az esely minden egyes nap megvan ra. /latom, hogy mar mas a tema, de elborzaszt az emberek felelotlensege az allataikkal kapcsolatban :(
2023. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!