Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, arról az...

Mit gondoltok, arról az influenszerről, aki gyerekmentes városrészt alakítana ki?

Figyelt kérdés

[link]


„Elegem van abból, hogy elmegyek ide-oda, és mindenhol sikító gyerekek vannak” – kezdte a nő, hozzátéve: a gondolat akkor fogalmazódott meg benne, amikor az uszodát sem tudta már rendesen használni, mivel a kicsik (a két gyerekmedence ellenére) az úszósávban ugráltak a vízbe.


„És ez oké, mert mindenhol megengedik nekik. Úgy érzem, az olyan ördögi embereknek, mint én, akik utálják a gyerekeket, lehetne egy saját külvárosi részünk, ahol zavartalanul és csendben ellehetnénk.”


2023. febr. 2. 09:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
100%
#91 Nem az zavar sok embert, köztük engem is, hogy jó kedve van valakinek. Hanem hogy a gyerekek sokszor játék közben visítoznak, olyan hangosan és magas hangon nevetnek és beszélnek ami már bántja az ember fülét (találkoztam már nem egy gyerekkel akinek olyan magas volt a hangja hogy szabályosan fájt), illetve az is zavaró mikor nekem kell szlalomoznom az utcán mert különben a játszó, beszélgető gyerekek nekem jönnek. De ugyanúgy irritálnak a koncerteket megszégyenítő hanggal kuncogó barátnők, és a kiabálva sztorizgató palik is. Szóval nem az zavar hogy boldogok, jó nekik, hanem hogy irdatlanul hangosak.
2023. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
86%

"De általánosságban véve ha játszanak nevetgélnek stb jó hangulatban vannak azt nem értem hogy irritálhat az valakit "


Mit nem lehet érteni? Ha jó kedve van, egy gyerek valszeg pont, hogy rohangászik, sikongat, kiabál hogy anya anya anya, visítva nevet. Laktál már játszótér mellett? Gyerekek k.rva boldogok és k.rva hangosak+idegesítőek.

2023. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet. Minden vàrosban kène lennie egy ilyen rèsznek.
2023. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
15%
Ennyi erovel lehetne ciganymentes, zidomentes, buz1mentes, fehermentes, stb. varosresz. Ez nem igy mukodik. Azt eldontheted, hogy a házadba kit engedsz be, de olyan helyrol, ami a nyilvanossag elott nyitva all, kitiltani nem lehet senkit valamely tarsadalmi csoporthoz valo tartozas alapjan. Es jol van ez igy, kulonben szetesne a tarsasalom.
2023. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!