Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, arról az...

Mit gondoltok, arról az influenszerről, aki gyerekmentes városrészt alakítana ki?

Figyelt kérdés

[link]


„Elegem van abból, hogy elmegyek ide-oda, és mindenhol sikító gyerekek vannak” – kezdte a nő, hozzátéve: a gondolat akkor fogalmazódott meg benne, amikor az uszodát sem tudta már rendesen használni, mivel a kicsik (a két gyerekmedence ellenére) az úszósávban ugráltak a vízbe.


„És ez oké, mert mindenhol megengedik nekik. Úgy érzem, az olyan ördögi embereknek, mint én, akik utálják a gyerekeket, lehetne egy saját külvárosi részünk, ahol zavartalanul és csendben ellehetnénk.”


2023. febr. 2. 09:37
 41/94 anonim ***** válasza:
94%
#37 az én bőgésemet sem volg kötelező hallgatni senkinek. Nekem se kelljen más kölykének a hisztiét hallgatni. Nem ertem mit vannak úgy oda a vérmamik, hogy valaki nem olvad el a "cuki" gyerekétől.
2023. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
93%

Na de ki a pcsát érdekel, hogy a gyerek szórakozásból übölt, vagy dacból, vagy hisztizik, vagy csak fáj a hasay esetleg fogzik?

Ugyanolysn kibszottul idegesítő mondjuk a szomszédnak hallgatni.

2023. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
6%
Mit fogtok csinálni azzal a szomszéddal aki túráztatja a motorját, hangosan hallgatja a zenét, állandóan barkácsol, flexel?
2023. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
89%
Semmit, ugyanolyan kibszott idegesítő az is. Ez felmenti a gyerekeseket?
2023. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
6%
Állatok lehetnének? Jó ugatós kutya?
2023. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
91%
45# Nem menti fel, de adva lesz egy másik idegesítő szituáció.
2023. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
73%
Aki ennyire szereti a gyerekeket, az valószínűleg egy pedofil. Jelentsétek.
2023. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
75%

Ja, ez az érved? Hogy más is idegesítő?

Te tuti az vagy aki minden cikkhez bekommenteli hogy meeee a GYÚÚÚRCSÁNY jobb vóót?

2023. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
100%
47# Szégyelld magad.
2023. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
84%
48# Az nem én vagyok:)
2023. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!