Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, arról az...

Mit gondoltok, arról az influenszerről, aki gyerekmentes városrészt alakítana ki?

Figyelt kérdés

[link]


„Elegem van abból, hogy elmegyek ide-oda, és mindenhol sikító gyerekek vannak” – kezdte a nő, hozzátéve: a gondolat akkor fogalmazódott meg benne, amikor az uszodát sem tudta már rendesen használni, mivel a kicsik (a két gyerekmedence ellenére) az úszósávban ugráltak a vízbe.


„És ez oké, mert mindenhol megengedik nekik. Úgy érzem, az olyan ördögi embereknek, mint én, akik utálják a gyerekeket, lehetne egy saját külvárosi részünk, ahol zavartalanul és csendben ellehetnénk.”


2023. febr. 2. 09:37
 31/94 anonim ***** válasza:
91%
Szívesen költöznék ilyen helyre.
2023. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
69%

#21

Nyugdíj??? 😆 van aki még komolyan hisz benne hogy lesz nyugdíj pár évtized múlva? :D

2023. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaha is csinálnak ilyet nálunk, engem egy tankkal sem lehetne kivinni onnan.
2023. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
86%
33# Ezt jól vésd fel az ajtófélfára:)
2023. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
92%
#34 Felvéshetem, de attól még a szomszéd kölyök üvöltése ugyanúgy áthallatszik hozzám.
2023. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
80%
#21 Én gyerekként se ordítottam szórakozásból, nem bömböltettem a rappet az utcán sétálva, nem bicikliztem/rollereztem a járda közepén, nem köpködtem mindenhova, nem pofáztam a moziban, soroljam még? Ezeket a gyerekeket meg lehetett volna nevelni hogy képesek legyenek normálisan, másokat nem zavarva viselkedni, dehát a szülők csak megcsinálták őket a csok-ért meg a segílykíé', aztán itt ki is merült a nevelés. És tekintve hogy manapság már inkább ez a gyakori, nem az a típus amilyen én, meg az akkora barátaim voltunk, igenis szeretnék gyerekmentes övezetben lakni.
2023. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
18%

Ja gondolom 36os, te csecsemőként sem sírtál, mi?

Mert hogy az ugyanolyan rohadt idegesítő. Hiába nem tehet róla a gyerek.

2023. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
81%
#37 Éreztem hogy valaki ebbe fog belekötni, pontosan ezért írtam oda hogy SZÓRAKOZÁSBÓL dehát nyilván így is bele kellett kötnie valakinek :)) Nagyobb örömös ne legyen esküszöm.
2023. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
69%
*örömöd
2023. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
84%
Mi lenne az alsó korhatár, hogy oda be lehessen lépni?:)
2023. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!