Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, arról az...

Mit gondoltok, arról az influenszerről, aki gyerekmentes városrészt alakítana ki?

Figyelt kérdés

[link]


„Elegem van abból, hogy elmegyek ide-oda, és mindenhol sikító gyerekek vannak” – kezdte a nő, hozzátéve: a gondolat akkor fogalmazódott meg benne, amikor az uszodát sem tudta már rendesen használni, mivel a kicsik (a két gyerekmedence ellenére) az úszósávban ugráltak a vízbe.


„És ez oké, mert mindenhol megengedik nekik. Úgy érzem, az olyan ördögi embereknek, mint én, akik utálják a gyerekeket, lehetne egy saját külvárosi részünk, ahol zavartalanul és csendben ellehetnénk.”


2023. febr. 2. 09:37
 51/94 anonim ***** válasza:
87%

#37

Nem nekem írtál de rólam pl azt mondják szüleim, nagyszüleim hogy alig sírtam babaként.

Ovis koromban kezdtem utálni a gyerekeket, már akkor idegesített hogy agresszívak, hangosak, nem bírnak nyugton maradni.

2023. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
90%
Baszki, egészen a 21-es hozzászólásig kibírták a vérmamik a vérfideszes "nyugdíjtermelőt nevelek" szöveg nélkül, ez már teljesítmény :D
2023. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
80%
52# Ezt én sem értem, hogy jön ide?:)
2023. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
10%

Azért két megjegyzés:

- Itt egyre inkább divat lepontozni a gyerekeseket, felértékelni a gyerekteleneket. Miért? Manapság teljesen elfogadott (legalábbis remélem) az is, ha valaki tudatosan nem vállal gyereket, de azért ne szidjuk a gyerekeseket! Örüljenek a gyerekesek is, meg a gyerektelenek is a családjuknak és ne a másik életével foglalkozzanak!

- Aki nem szereti a gyerekzajt, azt csak a más gyereke zavarja, a rokon gyerek sohasem? Az mindig meg van nevelve és tud viselkedni? Kissé nem elfogult vélemények ezek?

2023. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
90%

-de azért ne szidjuk a gyerekeseket!


De, ha idióta szülők neveletlen gyereke visít, akkor szidom, mert kvára zavar és idegesítő.


-Aki nem szereti a gyerekzajt, azt csak a más gyereke zavarja, a rokon gyerek sohasem?


Rokon gyerek visítása is ugyanúgy zavar, nemtudom ezt honnan vetted.

2023. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 Darius- ***** válasza:
5%

Engedélyezik a magyar torvények gyerekmentes helyek kialakitasat ? Nem tudom, ettol fuggne a valaszom.

Viszont én nem hagynam jova. Nalam ez diszkriminacio.

2023. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
21%

Adott volt ez a téma és kulturáltan szerettem volna vitatkozni, de az egyik hozzászóló rám sütötte, hogy pedofil vagyok. Vagy, hogy Gyurcsányozok. Egyikre se tettem utalást.

Ha nem egy névtelen fórumon lennénk akkor nem jelenteném, hanem feljelenteném az illetőt.


Sajnálom, hogy nem lehet egészségesen vitatkozni.

2023. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
74%

#54

Milyen rokon gyerek?

2023. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 Metionin ***** válasza:
95%

56. Igen, vannak kávézókés szálláshelyek is, amik gyerekmentesek, szóval akkor engedélyezve van.


54. Amúgy ez nem a gyerekesek ellen irányul, hanem a gyerekekkel járó kellemetlen dolgok ellen. Szerintem sok szülő is élne a lehetőséggel, ha végre elmehetnek a gyerekek nélkül pl. étterembe vagy fürdőbe, akkor ne kelljen ott is a visítást hallgatni, hiszen hallgatják épp eleget otthon a sajátjaikat. Ez van, sok olyan program létezik, hol egy kisgyereknek semmi keresnivalója, mert a program maga őt nem köti le, ellenben mindenki mást irritál a gyerekkel járó zaj. És ezek sokszor össze is függenek, mert pont azért hisztizik a kölök, mert kurvára unja a banánt.

2023. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
87%
A szűk családi körben nincsen kisgyerek, barátaim közül sincs sok embernek, így nem vagyok körülvéve szinte soha gyerekekkel. Így engem nagyon tud zavarni, ha mások valahol visítoznak. Nem nézek csúnyán, de baromi kellemetlen számomra. Így én örülnek ilyen városrésznek.
2023. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!