Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, arról az...

Mit gondoltok, arról az influenszerről, aki gyerekmentes városrészt alakítana ki?

Figyelt kérdés

[link]


„Elegem van abból, hogy elmegyek ide-oda, és mindenhol sikító gyerekek vannak” – kezdte a nő, hozzátéve: a gondolat akkor fogalmazódott meg benne, amikor az uszodát sem tudta már rendesen használni, mivel a kicsik (a két gyerekmedence ellenére) az úszósávban ugráltak a vízbe.


„És ez oké, mert mindenhol megengedik nekik. Úgy érzem, az olyan ördögi embereknek, mint én, akik utálják a gyerekeket, lehetne egy saját külvárosi részünk, ahol zavartalanul és csendben ellehetnénk.”


2023. febr. 2. 09:37
 11/94 anonim ***** válasza:
75%
Jo otlet. A gyerekeknek meg nekunk is jobb lenne.
2023. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
42%

Jó ötlet, csak sajnos nálunk ennek semmi esélye.

N

2023. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretem a gyerekeket, de még így is jó ötletnek tartom. Van ahol csak útban vannak. Meg hiába van gyerekem, hiába szeretem őket, pl egy moziban vagy egy étteremben nem a gyerekek bömbölését akarom hallgatni.
2023. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
58%
Én meg influenszermentes országot szeretnék :)
2023. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
82%
Tetszik. Évek óta egy gyerekmentes szállodába járunk pihenni, a világ legjobb találmánya. Ha ezt még fokozni is lehetne, mmm...
2023. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
25%
Akik egyetértenek ezzel, azoktól tiszteletlenül kérdezem: mit szólnának hozzá, ha valaki hasonlóan NYILVÁNOSAN, pl. ugyanígy influenszerként az interneten hirdetné, hogy cigánymentes vagy zsidómentes városrészt szeretne kialakítani?
2023. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
34%

"cigánymentes vagy zsidómentes városrészt szeretne kialakítani"

Now we are talking.

2023. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
38%
A cigányokat az egész országból ki kéne pucolni, nem csak bizonyos városrészekből.
2023. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
43%

16


Itt Magyarországon? Szentté avatnák. :D A legrasszistább, legxenofóbb, mindenfób nép vagyunk. Az a jó, ha lehet utálni valakit, a magyart ez teszi boldoggá.

2023. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
79%

😂 Valószínüleg felment benne a pumpa, de azt gondolom, hogy embertelen lenne bárkit kizárni bizonyos lakóterületről: pl. csak fehér ember lakhasson a 12. kerületben stb. Ezt már meghaladtuk.


Ezzel együtt a medencéből igen is ki kell zavarni a kölköket, de ez meg nem a strandolók vagy a szülők, hanem az uszoda üzemeltetőjének a feladata, más néven a házirend betartatása. Én náluk tettem volna panaszt inkább.

2023. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!