Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, arról az...

Mit gondoltok, arról az influenszerről, aki gyerekmentes városrészt alakítana ki?

Figyelt kérdés

[link]


„Elegem van abból, hogy elmegyek ide-oda, és mindenhol sikító gyerekek vannak” – kezdte a nő, hozzátéve: a gondolat akkor fogalmazódott meg benne, amikor az uszodát sem tudta már rendesen használni, mivel a kicsik (a két gyerekmedence ellenére) az úszósávban ugráltak a vízbe.


„És ez oké, mert mindenhol megengedik nekik. Úgy érzem, az olyan ördögi embereknek, mint én, akik utálják a gyerekeket, lehetne egy saját külvárosi részünk, ahol zavartalanul és csendben ellehetnénk.”


2023. febr. 2. 09:37
 61/94 anonim ***** válasza:
86%

"Aki nem szereti a gyerekzajt, azt csak a más gyereke zavarja, a rokon gyerek sohasem? Az mindig meg van nevelve és tud viselkedni?"

Igen. Nálunk nem szokás, hogy megszületik a gyerek, aztán legközelebb akkor foglalkozunk vele, amikor be kéne íratni a suliba, mert anélkül elviszi a gyámügy és akkor nem jár rá a családi.

2023. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem sok szülő is élne a lehetőséggel, ha végre elmehetnek a gyerekek nélkül pl. étterembe vagy fürdőbe, akkor ne kelljen ott is a visítást hallgatni"

A világ legelső gyerekmentes hotelét egy 7 gyerekes apuka alapította :D

2023. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
11%
58-as: Milyen egy rokon kisgyerek? Ha valakinek nincs gyereke, attól még lehet unokaöccse, unokahúga. Ha ő visítozik, az kevésbé zavaró? Vagy a gyerekeseknél a sajátod nem zavar, bármit tesz, ha rendetlenkedik is, neki azt szabad, csak a más gyerekének nem? Más fórumokon olvastam ilyen típusú hozzászólásokat, de örülök, ha a valóságban tényleg így van, mint amit itt a 3-as hozzászóló írt, hogy az ő kistesója az teljesen nyugodt kislány, de a többi kisgyerek akikkel ő találkozik az meg nem.
2023. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
28%

"Ha nem egy névtelen fórumon lennénk akkor nem jelenteném, hanem feljelenteném az illetőt."


-Csókolom, bejelentést szeretnék tenni XY Béla ellen!

-Igen, rendben, mi a vád?

- azt mondta rám, hogy gyurcsányozok!

2023. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
17%
De ha ez tényleg ilyen zavaró, akkor miért nem maguktól gondolják úgy a szülők, hogy akkor ők most elmennek kettesben valahová és nem viszik a gyereket? Értem én, hogy így rá lennének kényszerítve, de saját maguktól miért nem jut eszükbe?
2023. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
86%

#63

“ Ha valakinek nincs gyereke, attól még lehet unokaöccse, unokahúga.”

Lehet, de nem tudom honnan vette a korábbi válaszoló, hogy mindenkinek van is biztosan.

Nekem szerencsére nincs kisgyerek a rokonságomban. Ha lenne, akkor idegesítene ha ordítozna, visítana stb.

2023. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
87%

"Ha valakinek nincs gyereke, attól még lehet unokaöccse, unokahúga.”


Persze, hogy lehet. És persze, hogy az is idegesít. Mivel nem az az idegesítő benne hogy ismeretlen, hanem az, hogy pl visít. Az ismert gyerek visitása meg épp ugyanolyan zavaró mint az ismeretlen gyereké.

Vagy azt akartad kihozni ebből, hogy úgyis elfogultak vagyunk a rokonkölykökkel?

2023. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
85%
67-es: Ha ti nem vagytok elfogultak, akkor jó. De azért az is igaz, hogy a szülők egy része tényleg olyan felfogásban "neveli" csemetéjét, hogy "neked mindent szabad kistündérvirágbogárszálam", így aztán véletlenül sem szól rá, ha porontya az átlagnál kissé hangosabb vagy rendetlenkedik és kárt okozhat. De lehet, hogy az őt is zavarja, ha más gyereke ilyen. De ha ti nem ennek a felfogásnak a hívei vagytok, akkor oké. Remélem a mindent megengedők vannak kevesebben.
2023. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
83%
Hát utolsó, nagyon nem úgy tűnik hogy az idióta szülők lennének kevesebben.
2023. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy azért is örülnék neki nagyon és költöznék oda rögtön, mert számomra érzelmileg nagyon megterhelő, hogy gyakran a nyílt utcán/buszon végig kell néznem/hallgatnom az idegbeteg, abuzív férgek gyerekbántalmazását. Gondolok itt olyanokra mikor pl a gyerek már bömböl, drága anyuka meg ordít hogy ha most azonnal nem kussolsz be addig verlek amíg mozogsz. Vagy mikor a telefonjukba temetkezve cibálják maguk után szerencsétlen gyereket aki már sír és szinte hason csúszik a kövön. És nyilván próbálok nem oda nézni, és kizárni, de akkor is teljesen elrontja a kedvem, és felzaklat.
2023. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!