Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, arról az...

Mit gondoltok, arról az influenszerről, aki gyerekmentes városrészt alakítana ki?

Figyelt kérdés

[link]


„Elegem van abból, hogy elmegyek ide-oda, és mindenhol sikító gyerekek vannak” – kezdte a nő, hozzátéve: a gondolat akkor fogalmazódott meg benne, amikor az uszodát sem tudta már rendesen használni, mivel a kicsik (a két gyerekmedence ellenére) az úszósávban ugráltak a vízbe.


„És ez oké, mert mindenhol megengedik nekik. Úgy érzem, az olyan ördögi embereknek, mint én, akik utálják a gyerekeket, lehetne egy saját külvárosi részünk, ahol zavartalanul és csendben ellehetnénk.”


2023. febr. 2. 09:37
 81/94 A kérdező kommentje:
#80 Ja tényleg, ez igaz. Eszembe se jutott.
2023. febr. 3. 10:34
 82/94 anonim ***** válasza:
81%
#77 Ez az érv annyira elcsépelt és bugyuta. Én is van hogy megfázok néha, taknyom-nyálam egybefolyik, percenként tüsszögök 10-et, és köpködöm a nyákot. Ettől még(!!!) rohadtul zavar, ha valaki beül mellém a buszon, és ugyanezeket produkálja, úgy, hogy rám is bőven jut a cuccból. A gyerek is ilyen, attól még hogy anno babakoromban én is csináltam valamit még jogosan zavarhat ha ugyanazt kell elviselnem most.
2023. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy akik szerint ez diszkirimánció, azok szerint az miért nem az, amikor vannak külön gyerekekbek fentartott helyek? Pl 12 eves kor felett nem hasznalhato medence? Az nem diszkrimáncio? Nyilvan azért van így, mert az gyerekeknek való. Ezzel nyilván egyik vérmaminak sincsen gondja. Ha ilyen lehet, akkor miért is baj, hogy a felnőtteknek való helyekről meg a gyerekeket zarjuk ki?
2023. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
94%

Én élnék ilyen helyen.

Szeretem a gyerekeket, rokonokéra, ismerősökére vigyázok is, amíg ők kikapcsolódnak, de nem véletlen, hogy nincs saját. Mindig úgy vagyok vele, mikor "visszaadom" őket a szülőknek, hogy szép volt, jó volt, iszonyatosan lefárasztott, nekem ez 0-24-ben nem kéne.

Ennek ellenére minden albérletemben eljött az a pont, hogy valamelyik falszomszédom gyereket vállalt. Na én akkor költöztem. Nem azért, mert utálom a gyerekeket, hanem mert én NEM vállaltam, pont azért, mert nem akarok hajnal háromkor visításra kelni. Értem, hogy fáj a pocija, nő a foga, rosszat álmodott, akármi. Viszont én pont azért nem vállaltam - többek közt -, mert nem kívánok hajnal háromkor erre kelni. De muszáj, mert a szomszéd meg úgy döntött, hogy vállalja, és ilyenkor át se kopoghatsz, leginkább azért, mert ő maga sem tud mit csinálni vele, hogy csend legyen.

Szóval én ezeket maximálisan támogatom. Legyen gyermekmentes nap az uszodában, az aquaparkban, az éttermekben. Vagy nevezzük felnőttbarátnak, vagy csendes napnak, ha így jobban tetszik.

Jó várostervezéssel simán lehetne ilyen övezeteket létrehozni. Kutyás negyed, ahol a kutyások tudnak egymással barátkozni, és nem őrül meg a szomszéd a szeparációs szorongásos kutya vonyításától, mert érti a problémát. Családbarát negyed, ahogy rengeteg játszótér van, és a gyerekeknek sok barátjuk lenne. Családbarát negyed, de kutyásoknak! Én gyermekmentes negyedre még nem gondoltam (eddig), nekem a műszakban dolgozók negyede jutott eszembe, ahol az a normális, hogy előre egyeztetsz a szomszédoddal, ha fel akarsz fúrni valamit, vagy valami rohadt zajos dolgot akarsz végezni, hogy ő milyen műszakban dolgoznik, és nem az van, hogy nyilván reggel nyolckor - mikor az éjszakás lefeküdne aludni - akkor bármit lehet, de cserébe a másik dögöljön meg, ha este 11-kor tesz be egy félórás mosást, mert mondjuk aznap lehányta valaki műszakban, és muszáj. De szerintem a gyermektelen lakóövezet ugyanilyen jó ötlet lehet, aki nem akar, annak ne kelljen hajnalban erre ébrednie, délután is sikongatást hallgatnia, meg a nyuszimotort a járdán, és cserébe lébujjhegyen járnia a saját lakásában altatásidőben.

2023. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
87%

Szívesen laknék ilyen helyen.

Nyáron mindennapos dolog hogy a kölykök a házam előtt fociznak. A "kapu" a kerítésem, a házam oldala. A 90 éves ágyban fekvő, haldokló szomszéd bácsim kerítésének, házának is előszeretettel rugdossák a labdát.

Kimegyek, szólok. 2 perc és újra csinálják. A legjobb amikor bedobják az udvaromra, és jönnének be. Nem csengetnek, hanem tépnék fel a zárt kaput. Volt már olyan hogy felmásztak a kerítésre és beugrottak.

Lehet rendőrt hívni, gyámügynek írni, ezek a büdös férgek letojják.

Imátkozok hogy a kocsi csapja el őket.

2023. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy nálunk ezt meg lehetne valósítani. Itt a gyerek az szent.
2023. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
100%
#85 Nagyapáméknál a kutya oldotta meg ezt a labdabedobálós gondot. (Nem harapós, nem veszélyes kutya volt, egy lusta dög, de elég tekintélyes jelenség.)
2023. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus, ellaknék én is ilyen helyen. Álszent, aki azt mondja, hogy nem zavaró más hisztis gyerekét hallgatni.
2023. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet. Jó lenne több olyan közösségi hely lenne, ahol nem kéne a sok visítozó neveletlen gyereket elviselni.
2023. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
56%
Vannak szituaciok ahol valoban zavaró például ha vársz a sorban de ott is inkabb azért mert olyankor feszült vagyok. De általánosságban véve ha játszanak nevetgélnek stb jó hangulatban vannak azt nem értem hogy irritálhat az valakit ( ha neveletlen és a szülő bszik rá az megint egy másik dolog, azt lehetne szankcionalni). Viszont ha valakit az zavar hogy a másik pozitív hangulatban van akkor ott hiába szüntetnéd gyerekeket kis idő múlva már egy teljesen más dolog miatt bosszankodna. Ha ilyen lelki állapotban vagy akkor a gond veled van nem a gyerekekkel. Egyebkent a videobol a csajszin is ezt látni az arcmimikáján hogy flusztrált és ez így vetül ki. Az hogy ha valaki szülő és kell neki egy kis pihenés elszakadni tőlük meg egy teljesen más dolog mint amit a csajszi akar. Egyebkent nekem sincs gyerekem
2023. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!