Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, arról az...

Mit gondoltok, arról az influenszerről, aki gyerekmentes városrészt alakítana ki?

Figyelt kérdés

[link]


„Elegem van abból, hogy elmegyek ide-oda, és mindenhol sikító gyerekek vannak” – kezdte a nő, hozzátéve: a gondolat akkor fogalmazódott meg benne, amikor az uszodát sem tudta már rendesen használni, mivel a kicsik (a két gyerekmedence ellenére) az úszósávban ugráltak a vízbe.


„És ez oké, mert mindenhol megengedik nekik. Úgy érzem, az olyan ördögi embereknek, mint én, akik utálják a gyerekeket, lehetne egy saját külvárosi részünk, ahol zavartalanul és csendben ellehetnénk.”


2023. febr. 2. 09:37
 21/94 anonim ***** válasza:
10%

Körberöhögom.

Ezek a gyerekgyűlölők ugyanolyan kiabálos, ugrálós, visító es idegesítő gyerekek voltak annak idején.

Es azt se felejsuk es, hogy pont azok akiket utál fogjak majd kitermelni az energiat, ennivalot, infrastrukturat, nyugdíjat.

De akkor ugye már jók mert nem visitanak?

2023. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
91%
Es az ilyen gyerekmentes helyekrol at lehetne telepiteni a bolcsiket, ovikat, jatszotereket a gyerekes ovezetekbe. Lehetnenek helyettuk pl. kondiparkok, beulos helyek
2023. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy az ember néha szeretne visítozó, idegrohamos gyerekek nélkül is időt tölteni az nem jelenti azt, hogy utálja őket. Sőt, pont ha valakinek szüksége van erre, azok a szülők.

De ehhez nyilván kell némi intelligencia, hogy ezt valaki felfogja.

2023. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
85%

Már költözöm is!


Azoknak, akik azt állítják, hogy az ilyen magamfajta csírák is voltak gyerekek: valóban, de sosem akartak engem igazán, az egész életem arról szól, hogy maradjak kussban, húzódjak meg és helyezzek bárkit magam elé. Szóval nem, nem voltam visítós, vernivaló, k*rvarossz gyerek, igazából csak szeretném még ezt a pár okádék évemet viszonylag nyugiban túlélni.

2023. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
91%
Én is költöznék oda
2023. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 A kérdező kommentje:

"Ezzel együtt a medencéből igen is ki kell zavarni a kölköket, de ez meg nem a strandolók vagy a szülők, hanem az uszoda üzemeltetőjének a feladata"


Hááát, részben, de azért a szülőké is. Én pl. ha a gyerekem szabálytalan, nem illő vagy esetleg másokat zavaró dolgot tenne, szólnék neki. Tehát ez lényegében a szülő dolga is, sőt, főleg a szülőé, hogy a saját gyerekére rászóljon, ha valamit nem jól csinál.

2023. febr. 2. 11:30
 27/94 Metionin ***** válasza:
90%
Simán jó lenne, költöznék ilyen helyre. Sajnos én sem bírom a "gyerekzajt", költöznöm is kellett már a szomszéd gyerekei miatt. A leendő otthonom kiválasztásánál is arra fogok menni, hogy a közelben se ovi se általános iskola, se játszótér ne legyen, hallgattam ezeket eleget az eddigi lakhelyeimen.
2023. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
89%

Én teljesen meg tudom érteni. Mindenkinek joga van a csendes, nyugodt környezethez és ahhoz, hogy a szomszédai ne zavarják állandóan (mert az egy dolog, ha valaki egy évben kétszer nekiáll flexelni, de a gyerekek egész évben hangosak). Én szeretnék majd gyereket, de amíg nincs, rohadtul tud zavarni, mikor nyáron nem tudok kiülni a kertbe pihenni, mert üvöltöznek a szomszéd gyerekek.


Sőt én kutyamentes kerületet is támogatnék, mert a kint tartott kutyák kva idegesítők tudnak lenni, mikor éjjel-nappal ugatnak. Nekem benti kutyáim vannak, senkit nem zavarnak.

2023. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
93%
20-as vagyok, nyilván a szülő feladata lenne a gyereknevelés, de közösségi hely üzemeltetőjeként az üzlettel kell foglalkozni. Tehát mindegy, hogy az zavarja meg az uszodát használók nyugalmát, hogy egy gyerek visít és ugrál az úszómedence mellett vagy egy vén trotty mutogatja magát a közönségnek, a zavart vendég az üzemeltetőt kérheti számon egyedül és neki is kell panaszt tennie. Ezt pedig az üzemeltetőnek kell rendeznie.
2023. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
12%

Feltettek ide egy kérdést; "Ki számít normálisnak? Vagy mikor nem normális valaki?"


Mindenki sorolja be magát, ahova gondolja:)

2023. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!